به گزارش پایگاه خبری نشان :

مرم ساکن نزدیکی یک ساحل در سیدنی استرالیا با دیدن ماری سمی و سیاه، ترسیده و تصاویری از آن در فضای مجازی منتشر کردند که تعجب بسیاری از کاربران را برانگیخت. این حیوان خزنده در امتداد یک مسیر معروف که مسیر پیاده روی در شهر ماروبرا ​​در حومه شرقی سیدنی است در حال سر خوردن بود. گفته می‌شود این مار شکم سیاه برای اولین بار توسط یک ساحل گرد مشاهده شده و او نیز تصاویر ترسناکی را به اشتراک گذاشت تا به مردم محلی یادآوری کند هنگام پیاده‌ روی در تپه‌های شنی، مراقب باشند.

شهروند دیگری روز بعد مار را در همان محل کشف کرد و از دیگران خواست که هنگام راه رفتن در امتداد پیاده روی ساحل ماروبا هوشیار باشند، یکی از ساکنان این محل بعد از دیدن این عکس نوشت:" این بدترین کابوس من است. "کاربران دیگر در این باره نوشتند که در این فصل مار‌های شکم سیاه و شکم قرمز بیشتر از گذشته مشاهده می‌شوند و مردم باید خیلی مراقب باشند. با توجه به سرد شدن هوا یکی از کاربران نوشت: "من در این فصل از سال بیش از هر فصل دیگری اینگونه مارهای سمی را دیده ام و آن‌ها روز به روز بیشتر می‌شوند"

گفتنی است که مار سیاه شکم قرمز یکی از متداول‌ترین مار‌ها در شرق استرالیا است و اگرچه سم آن قادر به ایجاد بیماری جدی است، اما هیچ مرگ و میر ناشی از گزش آن ثبت نشده است و این مار‌های سیاه در جنگل‌ها و سرزمین‌های باتلاقی شایع است. مار شکم سیاه  در مناطق شهری نیز دیده می‌شوند و طول متوسط ​​آن‌ها  معمولا حدود ۱.۲۵ متر است.