به گزارش پایگاه خبری نشان :

گردنبندی که کودک ۹ ساله آرژانتینی به گردنش انداخته بود به طرزی معجزه آسا جانش را در شب سال نو میلادی نجات داد. «تیزاینو» ۹ ساله در شب سال نو به همراه خانواده اش در بیرون از خانه سرگرم مراسم آتش بازی بود که از ناحیه سینه مورد اصابت یک گلوله سرگردان قرار گرفت.

 

این اتفاق حدود ساعت ۱۰ شب تاریخ ۳۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ در منطقه «لاس تالیتاس» آرژانتین رخ داد. در حالی که این کودک دچار درد ناگهانی از ناحیه سینه شده بود توسط مادرش بلافاصله به بیمارستان محلی منتقل شد. خوشبختانه پس از یک ساعت زخم ایجاد شده در سینه کودک مورد معالجه قرار گرفت و تیزاینو از بیمارستان مرخص شد.

پس از انتقال کودک به خانه، عمه تیزاینو گردنبند این کودک را در محلی که گلوله به او اصابت کرده بود پیدا کرد. در قسمت وسط این گردنبند نقره به شکل صلیب که توسط پدر ۳۶ ساله این کودک به او هدیه داده شده بود یک حفره که ایجاد شده بود. این در حالی بود که قبل از حادثه، در قسمتی که حفره ایجاد شده بود یک قطعه وجود داشت که تصویری از حضرت مسیح (ع) روی آن حک شده بود.

با این حال آن‌ها تا قبل از پیداکردن گردنبند متوجه نشده بودند که در واقع این هدیه پدر تیزاینو ناجی جانش شده است. «آلِجاندرا»، مادر این کودک این اتفاق را یک معجزه شب سال نو نامید و گفت که به خاطر داشتن دوباره پسرش قدردان خداوند است.