به گزارش پایگاه خبری نشان :

 رانندگان و عابران پیاده هفته گذشته شاهد یک مورد حیوان آزاری در یکی از خیابان‌های شهر «آتیراو» قزاقستان بودند. در این اتفاق راننده‌ای حیوان آزار در حالی که یک قلاده سگ را به عقب خودروی خود با طناب بسته بود این حیوان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. این اتفاق در ساعت ۶.۳۰ عصر تاریخ ۷ ژانویه رخ داد.

ویدئویی که توسط یکی از رانندگان و با تلفن دوربین داش کم خودرو ضبط شده است، این راننده را در حال عبور از یک خیابان نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که این راننده این سگ را با طناب به عقب خودروی خود بسته و این حیوان را روی کف خیابان می‌کشد دیده می‌شود.

پلیس محلی قزاقستان پس از دریافت گزارش از شهروندان و حامیان حقوق حیوانات، خودروی این راننده را شناسایی و فرد حیوان آزار را دستگیر کردند. ویدئوی منتشر شده لحظه‌ای که ماموران پلیس به همراه عده‌ای از حامیان این حیوان را پیدا می‌کنند نشان داده شده است. بنا به گزارش رسانه‌های محلی قزاقستان این حیوان بلافاصله به کلینیک دامپزشکی منتقل و درمان شد.

فرد حیوان آزار در توجیه عمل غیرانسانی خود گفت بنا به درخواست دوستش در حال حمل این سگ در خیابان بود. پلیس قزاقستان نیز یک پرونده حیوان آزاری برای فرد حیوان آزار تشکیل و قرار است به زودی وی روانه دادگاه شود.

حجم ویدیو: 5.83M | مدت زمان ویدیو: 00:01:52