به گزارش پایگاه خبری نشان :

عادل فردوسی‌پور همچنان خبرساز است. خبرهای دریافتی حاکی است شبکه تلویزیونی ایران اینترنشال سعودی که از نظر سیاسی به بی‌بی‌سی فارسی نزدیک است برای عادل فردوسی پور پیشنهاد همکاری ارسال کرده. این شبکه به عادل فردوسی پور حقوق ماهیانه 15 تا 20 هزار پوندی پیشنهاد داده است. حقوقی معادل 500تا 700 میلیون تومان در ماه.

پیش‌تر نیز این شبکه «مزدک میرزایی» را جذب کرده بود. شنیده‌ها حاکی است حقوق ماهیانه مزدک میرزایی 9 هزار پوند است.

نهادهای اطلاعاتی از فعالیت جریانات سیاسی و امنیتی برخی کشورها برای جذب چهره‌های مشهور کشورمان خبر داده‌اند. همچنین ماه گذشته نیز تصمیم جمعی بر حضور عادل فردوسی پور در شبکه سه و گزارش فینال باشگاه‌های آسیا بود که با نظر مدیر شبکه سه، این حضور و گزارش لغو شد.

عادل فردوسی‌پور از ایران می‌رود؟

با توجه به شایعات، گمانه‌زنی‌ها و پیشنهادهای متعددی که فردوسی‌پور داشته، به نظر می‌آید او همچنان علاقه‌ای برای خروج از ایران ندارد. او چندی پیش درباره این پیشنهادها شفاف سازی کرد. گفت: با هیچ شبکه فارسی زبان آن ور آبی مذاکره نکرده و نمی کنم. فردوسی پور در ادامه گفت: همیشه افتخارم این بوده که برای مردم عزیز کشورم کار کرده و تنها از سر علاقه به حرفه ام و برای مردم کشورم گزارش کرده‌ام. گذر زمان علت این فضا سازی های هدفمند را روشن خواهد کرد.