به گزارش پایگاه خبری نشان :

افزایش سن امری اجتناب ناپذیر است که با تغییراتی روی چهره و فیزیک افراد همراه است اما در این میان استثناعاتی هم وجود دارد که گویا افزایش سن حریف تغییر چهره آدم ها نشده است.

در سینمای ایران سلبریتی های زیادی وجود دارند که گذر زمان تاثیری روی چهره شان نداشته و با دیدن آنها شاید سخت باشد که سن واقعی شان را حدس بزنید. از میان هنرمندان ایرانی به سراغ بازیگران مرد سینمای ایران که در آستانه 50 سالگی قرار دارند رفته ایم تا تاثیر افزایش سن روی چهره هایشان را ببینیم.

بازیگران مرد سینمای ایران که 50 ساله میشوند

برخی از بازیگران مرد سینمای ایران در آستانه 50 سالگی قرار دارند و به دلایل مختلف مانند ژنتیک، ورزش و تغذیه مناسب سنشان کمتر از آن چیزی که هستند به نظر میرسد و البته در میان این هنرمندان چهره هایی هم هستند که بیشتر از سن واقعی شان به نظر می آیند.

شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره هایی است که در آستانه 50 سالگی قرار دارد.

این هنرمند کشورمان متولد سال 1351 است و در حال حاضر 48 است و تا دو سال دیگر 50 سالگی را تجربه میکند اما با دیدن او متوجه خواهید شد که گذر زمان تاثیر چندانی روی چهره او نداشته است.

مهران مدیری راز جوانی شهرام حقیقت دوست را از او در برنامه دورهمی پرسدی که گفت:

من سعی میکنم شاد زندگی کنم و خیلی خودم را درگیر مسائل زندگی و حاشیه های اطراف نمیکنم.

rcc0nKVwmv38

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد سال 1354 است و در آستانه 50 سالگی قرار دارد.

این هنرمند کشورمان هم خیلی درگیر تاثیر افزایش سن روی چهره اش نشده است و استایل مناسب و شیک پوشی از رازهای جوان ماندن این بازیگر سرشناس است.

t2jHFCcJDNec

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر یکی دیگر از هنرمندان کشورمان است که در آستانه 50 سالگی قرار دارد. این بازیگر کشورمان متولد سال 1351 است و تا چند سال دیگر قدم به 50 سالگی میگذارد و دوران جدیدی در زندگی اش آغاز میشود.

سریال در قلب من، در پناه تو و در چشم باد از ماندگارترین کارهای تلویزیونی پارسا پیروزفر است.

E9bR0nxKKtrV

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر پرطرفدار کشورمان متولد مردادماه سال 1349 است و امسال تولد 50 سالگی اش را جشن گرفت.

این هنرمند کشورمان با وجود قدم گذاشتن در دهه 50 زندگی همچنان خوش استایل و جوان است و در حرفه مدلینگ هم فعالیت میکند.

jd5qqWBVGEPR

رضا یزدانی

رضا یزدانی بازیگر و خواننده کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که در آستانه 50 سالگی قرار دارد. این هنرمند کشورمان متولد سال 1352 است و تا چند سال دیگر قدم در 50 سالگی میگذارد اما به نظر میرسد که افزایش سن تاثیر زیادی روی چهره او نداشته است.

ZPyucbzjjWFA

پژمان بازغی

پژمان بازغی بازیگر و مجری برنامه کودک شو متولد سال 1353 است و تا چند سال دیگر 50 سالگی را تجربه خواهد کرد. این هنرمند کشورمان در تجربه ای متفاوت از بازیگری اجرای برنامه کودک شو را برعهده دارد و به خوبی از پس اجرای این برنامه برآمده است.

DroimBEb2oNY

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی بازیگر پرطرفدار کشورمان متولد شهریور ماه 1350 است و در آستانه 50 سالگی قرار دارد. این هنرمند کشورمان جزو آن دسته از چهره ها است که گذر عمر تاثیر زیادی روی چهره او داشته است و 50 سالگی به او می آید.

QitdDJfIWIuT

پیمان معادی

پیمان معادی بازیگر و کارگردان کشورمان متولد سال 1349 است و به تازگی قدم در پنجمین دهه زندگی اش گذاشته است و روزهای متفاوتی از زندگی را در دهه جدید زندگی اش تجربه خواهد کرد.

iN7MkrGPkzXy

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر سرشناس و محبوب کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که به زودی قدم در پنجمین دهه زندگی اش میگذارد. این هنرمند کشورمان متولد سال 1352 است و تا چند سال دیگر 50 ساله میشود اما با افزایش سن به جذابیت های ظاهری او افزوده شده است.

Zw2BUb1RmndG

رامبد جوان

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری کشورمان متولد سال 1350 است و اندکی زمان تا ورود او به سن 50 سالگی زمان باقی است. رامبد جوان چند سالی است که چهره شکسته تری پیدا کرده است و با سفید شدن موهایش 50 سالگی بیشتر برازنده او شده است.

Ly8UlOS9PCl3