به گزارش پایگاه خبری نشان :

وقتی پژو با گاردریل‌ها برخورد کرد دور خود چرخید و مخالف دیگر خودروها متوقف شد راننده در این سانحه از ترش وحشت کرده و شوکه شده بود.

سرهنگ مجید رنجبر ضمن بیان این خبر افزود: روز گذشته، در مسیر همت پل کن یکدستگاه سواری پژو که در این مسیر در حال تردد بوده ناگهان از مسیر خارج شده و چندین بار به دور خود می چرخد.

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: این خودرو پس از برخورد و خسارت به چندین گاردریل این اتوبان متوقف می شود.

رنجبر افزود: با حضور کارشناسان پلیس راهور فاتب در موقعیت حادثه علل حادثه مورد بررسی قرار گرفت و تیم اورژانس پس از بیرون آوردن راننده پژو به مداوای وی در محل حادثه پرداختند.

وی ادامه داد: عوامل شهرداری تهران به موقع در موقعیت حاضر شدند و نسبت به رفع خطرات احتمالی و تعویض و جایگزینی گاردریل ها اقدام کرد.

بنابراعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی پلیس راهور فاتب، سرهنگ رنجبر درخصوص علت حادثه گفت: عوامل پلیس راهور پس از بررسی صحنه تصادف به این نتیجه رسیدند که عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده پژو باعث این حادثه بوده است.

رنجبر از رانندگان خودروها خواست هیچ گاه با سرعت و سبقت حرکت ننمایند و قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت نمایند و با خستگی و خواب آلودگی هیچ گاه رانندگی نکنند