به گزارش پایگاه خبری نشان :

صحنه عجیبی که زن جوان اهل وینلتون انگلیس حین پیاده روی با آن رو به رو شده بود موجب شد تا او بلافاصله با پلیس تماس بگیرد. «کِیت ویلکینسون» ۲۶ ساله در حال پیاده روی با سگ خود بود که ناگهان با چیزی که به گفته‌اش او تصور می‌کرد « انگشت انسان » باشد در زمینی باتلاقی مواجه شد.

 

خانم ویلکینسون پس از آنکه این شیء که از زیر زمین بیرون آمده بود را بررسی کرد از آن چند عکس تهیه کرد. او پس از مشورت با چند نفر که از نظر آن‌ها نیز این شی عجیب به نظر می‌رسید تصمیم گرفت با پلیس تماس بگیرد.

gsdKDMPGkuK9

پلیس محلی حدود ۵ دقیقه بعد در مقابل درب خانه این زن حاضر و با او راهی محل رویت این شیء شدند. پس از رسیدن به محل مورد نظر، ویلکینسون محل دقیقی را که به گفته او این انگشت انسان از زیر گِل بیرون آمده بود به ماموران پلیس نشان داد. این در حالی بود که خودرویی دیگری حامل کارگاهان پلیس و افسران دیگر نیز به محل مورد نظر رسیدند.

در حالی که پلیس تایید کرد شیء موجود در عکس بسیار شبیه به انگشت انشان است، اما چیزی در آنجا پیدا نکردند. سرانجام سگ‌های پلیس معما را حل کردند. شیء مورد تصور خانم ویلکینسون در واقع یک سیب زمینی بود که دارای فرم و شکل عجیبی بود.

سخنگوی پلیس نورث آمبریا در این باره گفت: کمی قبل از ساعت ۵ بعدازظهر تاریخ ۵ ژانویه ما گزارشی دریافت کردیم که ظاهرا یک عضو بدن انسان در لین غربی واقع در وینلیتون پیدا شده است. افسران پلیس به محل مورد نظر مراجعه و مشخص شد این شی مشکوک در واقع یک سیب زمینی بوده که اشتبا‌ها انگشت انسان تشخیض داده شده است.

wTFjcPUjLwtQ

انتهای پیام/