به گزارش پایگاه خبری نشان :

ویستلین دیزل پس از اینکه به سر خود شلیک کرد، با خوش شانسی زنده است.

این وبلاگ نویس که به ۱.۷۵ میلیون نوشته‌ی خود می‌بالد، در حالی که از فاصله‌ی چهار فوتی با یک اسلحه‌ی ۵۰ کالیبری  به صفحات فلزی شلیک می‌کرد، یکی از گلوله‌ها کمانه کرد و در پیشانی‌اش فرورفت.

این جوان ۲۲ ساله بلافاصله پس از آن درحالی که صورتش خونی بود، توسط یک سلفی هوادارنش را آگاه کرد.

2T8lfljnSUOZ

نمیدانم که چگونه زنده ام..

او نوشت: یک گلوله ۵۰ کالیبری از فاصله‌ی ۴ فوتی به پیشانی ام برخورد کرده است. حال من خوب است. اکنون به معنای واقعی می‌دانم که برخورد گلوله‌ی ۵۰ کالیبری در سر چه حسی دارد.

ساعاتی بعد وی برای پیروانش عکسی از خود در تخت بیمارستان درحالی که سوراخ قابل توجهی درست بالای حفره چشمش بود، فرستاد. عکس دوم نمایی از غلافی بزرگ و گلوله‌ی مچاله شده بود.

DN8fsV2L6XZw

وی گفت: وقتی ماشه‌ی ۵۰ کالیبری خود را می‌کشید و سرتان می‌لرزد و خون شروع به چکیدن از پایین چشمتان می‌کند، کمی متفاوت‌تر به زندگی نگاه خواهید کرد. دستم را بالا بردم و فقط حس کردم فلز خارج شده است.

او ادامه داد: آزمایش سی تی اسکن گرفتم تا خیالم راحت شود و گفتند که جمجه ام نشکسته است. اگر میخواهید دلیل شلیکم را بدانید این بود که از فاصله‌ی چهار فوت به صفحه‌های فولادی شلیک می‌کردم تا ببینم گلوله از چه تعداد عبور می‌کند.

ویستلین دیزل که نام اصلی اش کادی دتویلر است، بار‌ها فیلم‌هایی از شیرین کاری‌هایش مربوط به کامیون‌های بزرگ و اسلحه‌های بزرگ را در صفحه‌ی خود بارگذاری کرده است.