به گزارش پایگاه خبری نشان :

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه تعقیب یک اسکی باز توسط خرس در پیست اسکی «پِریدِل» رومانی را به تصویر می‌کشد. این اسکی باز در حالی که از کمی دورتر از تعدادی از اسکی بازان در حال اسکی بود مورد حمله این حیوان قرار گرفت.

ویدئویی که توسط یکی از اسکی بازان و از روی تله کابین پیست اسکی تهیه شده لحظه حمله خرس را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که چند     اسکی باز سوار بر تله کابین پیست اسکی هستند این حیوان به سمت اسکی بازی که روی زمین حضور دارد هجوم می‌برد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که اسکی باز با افزایش سرعت خود تلاش می‌کند تا از حمله خرس جان سالم به در ببرد.

در این ویدئو صدای اسکی بازان که به این اسکی باز در مورد حمله خرس هشدار می‌دهند شنیده می‌شود. صدای یکی از اسکی بازان در این ویدئو شنیده می‌شود که فریاد می‌زند: «زود باش، خرس در حال تعقیب توئه، به پشت سرت نگاه نکن.»

خوشبختانه این اسکی باز توانست از دست این خرس فرار کرده و نجات پیدا کند. حمله این خرس به این اسکی باز در این پیست اسکی در حالی خبرساز می‌شود که یک هفته پیش نیز پرسه یک خرس در پیست اسکی «کلابوسِت»، نزدیک‌ترین پیست به پیست اسکی پِریدِل خبرساز شده بود.

حجم ویدیو: 1.56M | مدت زمان ویدیو: 00:00:28