به گزارش پایگاه خبری نشان :

بقایای زن آمریکایی که ماه‌ها از مفقودی او می‌گذشت در منطقه‌ای جنگلی در آراکانزاس پیدا شد. پلیس بقایای بدن این زن را در حالی که در داخل فریزر قرار داده شده بود پیدا کرد.

پلیس پس از آنکه با انجام تست‌های مختلف از تعلق بقایای پیداشده به «تالینیا گالووِی» مطمئن شد همخانه او «کور بومِلی» را بازداشت کرد. بوملی تلاش کرده بود تا تمام شواهد مربوط به قتل همخانه‌اش را از بین ببرد.

قربانی از تاریخ ۷ آوریل سال ۲۰۲۰ مفقود شده بود. پلیس در ژوئن ۲۰۲۰ توسط یک شاهد عینی در جریان رفت و آمد مشکوک یک کامیونت باری سفید به یک منطقه جنگلی در نزدیکی پارک جنگلی ملی اوچاچیتا قرار گرفته بود. این شاهد عینی اقدام به تعقیب این کامیون کرده بود، اما هیچ جسد یا چیز مشکوکی را در داخل آن پیدا نکرده بود. این شاهد عینی که هویتش مشخص نشده همچنین در مورد بوی بد مایعات داخل کامیون به پلیس گزارش داده بود.

در تاریخ ۱۴ ژانویه همین فرد فریزری را در یک خانه مخروبه در داخل جنگل پیدا کرد که درب آن قفل بود. او بلافاصله با پلیس تماس گرفت و آن‌ها را در جریان قرار داد. او همچنین شماره پلاک کامیونت را در اختیار پلیس قرار داد. پلیس پس از حضور در محل حادثه بقایای گالووی را در این فریزر پیدا کرد.

بنا به گزارش پلیس، گالووی پیش از مفقود شدن در پستی در فیسبوک از ابتلای خود به کرونا خبر داده بود، اما از بستری شدن خود در بیمارستان خبری منتشر نکرده بود. این در حالی بود که «بوملی»، همخانه قربانی در همین روز، مفقود شدن وی را به پلیس گزارش کرده بود. او پیش از حضور در اداره پلیس برای انجام تحقیقات اقدام به از بین بردن تمام شواهد این قتل کرده بود.

تحقیقات پلیس محلی آمریکا در مورد این پرونده و بازجویی از همخانه قربانی ادامه دارد.

حجم ویدیو: 6.52M | مدت زمان ویدیو: 00:01:49