به گزارش پایگاه خبری نشان :
تیم امداد و نجات جان جوان 16 ساله را در آبادان نجات داد.دکتر امین منصور رییس اورژانس پیش بیمارستانی در این باره اظهار داشت : جوان 16 ساله اهل روستای منیوحی آبادان که به دلیل تصادف با خودرو نقلیه سبک فاقد علائم حیاتی بود با دستان نجات بخش کارشناسان فوریت های پزشکی آبادان از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

وی افزود : این حادثه در ساعت 17:57 بعد از ظهر جمعه به مرکز ارتباطات اورژانس 115 آبادان اطلاع داده شد پس از دریافت خبر کارشناسان مرکز ارتباطات نزدیکترین پایگاه فوریت های پزشکی را به محل حادثه اعزام کردند.

مدیر فوریت های پزشکی اضافه کرد: کارشناسان اورژانس115 پس از حضور بر بالین مصدوم و انجام بررسی های اولیه ، بیمار را فاقد نبض و تنفس یافتند بلافاصله احیا قلبی_ریوی و لوله گذاری راه هوایی را بر روی مصدوم انجام دادند سرانجام پس از چندین دقیقه ماساژ قلبی و حمایت های تنفسی مددجو به احیا پاسخ مثبت می دهد و به زندگی دوباره باز می گردد.

تیم امدادی اورژانس 115 آبادان موفق به احیا جوان 16 ساله شد  

دکتر امین منصور با اشاره به اینکه پس از برقرار شدند علائم حیاتی بیمار کارشناسان فوریت های پزشکی مصدوم را جهت ادامه درمان با حفظ حمایت های درمانی و تنفسی به بیمارستان 17 شهریور آبادان منتقل کردند ، گفت : این اقدام موفق کارشناسان فوریت های پزشکی مورد تایید دکتر نورانی متخصص طب اورژانس بیمارستان 17 شهریور قرار گرفت و علاوه بر این خانواده بیمار از تلاش ها و مجاهدت های تکنسین های اورژانس 115 آقایان مسلم ولی زاده و عماد محیسنی به صورت حضوری تقدیر و تشکر کردند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی در پایان یاد آور شد: از مردم درخواست می شود هنگام بروز سوانح ترافیکی از تجمع در محل حادثه جدا خوداری کنند چون این کار هم مانع ارایه سریع و دقیق خدمات نیروهای درمانی به مصدومان می شود و هم ممکن است باعث بروز حادثه ترافیکی دیگری در همان محل شود.