به گزارش پایگاه خبری نشان :

شرور پارک جمشیدیه بخاطر چشم تو چشم شدن دست به چاقو شد و مرد جوانی را در برابر چشمان خانواده اش زخمی کرد.

سرهنگ "غلامحسین زراعتکار" رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران گفت: در اوایل دی ماه امسال وقوع یک فقره ضرب و جرح در پارک "جمشیدیه" و متواری شدن ضارب به مرکز فوریت های پلیسی اعلام و تیمی از ماموران کلانتری محل به نشانی اعلامی برای بررسی موضوع اعزام شدند.

درگیری بخاطر چشم تو چشم شدن

وی بیان داشت: بررسی های اولیه نشان از این داشت، شاکی که به همراه خانواده اش قصد ورود به پارک " جمشیدیه " را داشت، 2 موتور سوارکه حالت غیر عادی داشتند در حال عبور از کنار آنها بودند یکی از آنها به بهانه چشم تو چشم شدن از موتورسیکلت پیاده و به سمت شاکی حمله ور می شود.

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران با بیان اینکه متهمان پس از حمله ور شدن به سوی شاکی، صورت وی را با استفاده از سلاح سرد زخمی و از محل گریخته اند، ابزار داشت: با توجه به حساسیت موضوع و جراحت عمیق صورت شاکی، پرونده به پایگاه یکم این پلیس ارجاع و تیمی از ماموران مجرب مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

این مقام انتظامی توضیح داد: در بررسی های اولیه مشخص شد که هر 2 موتورسوار سابقه شرارت دارند و پیش تر نیز به جرم شرارت دستگیر شده اند، همچنین متهمان مخفیگاه خود را تغییر داده و در محل های قبلی تردد ندارند.

شناسایی شرور پارک جمشیدیه

وی افزود:در شاخه دیگری از بررسی های پلیسی، مخفیگاه این شرور در حوالی "خانی آباد نو" شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم اخذ شد.

سرهنگ زراعتکار توضیح داد: تیمی از ماموران مجرب پایگاه یکم امنیت عمومی 12 بهمن ماه جاری به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند، وی را در مخفیگاهش دستگیر و برای تکمیل تحقیقات پلیسی به این پایگاه انتقال دهند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی معترف شد، افزود: دستگیری متهم دوم پرونده نیز در دستور کار قرار دارد.