به گزارش پایگاه خبری نشان :

انواع جدید راه حل‌های مسکن از لحاظ اشکال و طراحی قابل توجه است. در اینجا مثالی بارز است - خانه‌ای که داخل یک لوله ساخته شده است. همه چیز‌هایی که شما برای یک اقامت راحت نیاز دارید را در خود دارد، در حالی که هزینه‌های ساخت و نگهداری حداقل خواهد بود؛ و نکته اصلی این است که چنین خانه اصلی را می‌توان به راحتی جدا از وسایل بداهه تنظیم کرد. sayarak.com شواهد عادی را با عکس ارائه می‌دهد.

۱. چه کسی به فکر ساخت یک خانه کوچک با شکل غیر معمول افتاده است؟

یک خانه در لوله بتونی نه تنها جالب است، بلکه سودآور است.

اخیراً علاقه به ساختمان‌های غیرمعمول بیشتر و سریعتر در حال رشد است. در عین حال، مردم اغلب در مورد خانه‌هایی فکر می‌کنند که می‌توانند به جابجا شوند، جمع و جور باشند یا از وسایل بداهه ساخته شوند. شاید به همین دلیل است که ایده معمار جیمز لو، که در خانه‌ای کوچک، اما بسیار موثر در یک لوله بتنی به وجود آمده، مورد پسند اکثر افرادی است که آن را می‌بینند. خانه لوله بتنی از این مخترع به نام خانه لوله بتونی Opod Tube House نامگذاری شده است. جیمز لو معتقد است که این ایده نه تنها اصلی بلکه در حال حاضر و به ویژه در آینده بسیار کاربردی به نظر می‌رسد، زیرا به شما امکان می‌دهد هزینه‌های زندگی و آب و برق را به ویژه برای افرادی که در شهر‌های بزرگ زندگی می‌کنند به حداقل برسانید.

 

2

 

۲. حل مشکل مسکن در جمعیت بیش از حد

Opod Tube House در مناطق پرجمعیت خانه‌های لوله بتونی می‌توانند شرایط زندگی را بهبود بخشند.

شما می‌توانید خانه را از یک لوله بتنی و در هر مکانی نصب کنید. حتی می‌توان آن‌ها را در ردیف‌ها و روی همدیگر چیدمان کرد که کاملاً عجیب و غریب به نظر برسد. در عین حال، در شهر‌های شلوغ، چنین راه حل غیرمعمولی برای مسئله مسکن می‌تواند به شرایط بهتر زندگی منجر شود. یک قطعه زمین کوچک چندین مینی آپارتمان نسبتاً راحت، اما اقتصادی را در خود جای خواهد داد.

Opod Tube House تعداد زیادی از خانه‌ها را می‌توان در فضای کمی قرار داد.

این ایده به ویژه برای قرار دادن خانه‌ها به صورت لوله بین ساختمان‌های بزرگ، جایی که امکان قرار دادن خانه‌های کامل وجود ندارد، بسیار مناسب است و چنین خانه‌های غیرمعمول کاملاً آزادانه قرار خواهند گرفت. جای تعجب نیست که ایده این خانه‌ها در هنگ کنگ رواج یافته است.

Opod Tube House خانه کوچک کاملاً در هر منطقه‌ای، حتی شهری و روستایی متناسب خواهد بود.

اطلاعات مفید: با این وجود خانه‌های لوله‌ای نه تنها در شهر‌های بزرگ با کمبود مسکن مفید هستند. آن‌ها در هر مکان بسیار مرتبط هستند، از آنجا که می‌توان آن‌ها را به سرعت برای مسکن سازماندهی کرد، فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند و به یک افزودنی عالی برای یک کلبه تابستانی تبدیل می‌شوند که در آن نیازی به زندگی دائمی ندارید.

۳. شرایط "ساخت" خانه‌های اصلی

شما واقعاً نیازی به ساختن چیزی ندارید، مهمترین چیز این است که آن را به راحتی تهیه می‌کنید.

حتی لوله‌های آب تبدیل شده با قطر حدود ۲.۵ متر یا حتی کمتر برای تنظیم مسکن در خانه لوله‌ای بسیار مناسب هستند. چنین مینی خانه‌ای می‌تواند یک یا دو نفر را به راحتی در خود جای دهد. مسلماً فضای زندگی محدود خواهد بود، اما هر آنچه برای اقامتی راحت نیاز دارید در آنجا قرار داده شده است. این خانه دارای یک حمام با دوش و توالت، یک اتاق نشیمن با نیمکت یا مبل است که می‌تواند تا شود و به یک تخت تبدیل شود. یخچال کوچکی نیز که می‌توانید مواد لازم را برای چندین روز یا حتی یک هفته در آن جای دهید. همچنین فضای آزاد برای ذخیره سازی وسایل شخصی، کمد لباس و سازماندهی محل کار وجود دارد.

۴. مزایای اصلی مسکن در لوله

Opod Tube House شما می‌توانید در چنین خانه‌ای دنج و با راحتی کامل زندگی کنید.

یک خانه کوچک ساخته شده از لوله البته دارای وزن قابل توجهی است که معمولاً از ۲۰ تن بیشتر است. با این حال، با کمک یک جرثقیل، آن‌ها را می‌توان به راحتی در هر مکانی که لازم است نصب کرد. با کمک چنین "ساخت و ساز" مسکن ارزان قیمت، مدرن و خلاقانه می‌تواند توسط جوانان که فقط به دنبال مسکن دائمی هستند و یا کسانی که نیاز به مسکن موقت در یک مکان مناسب دارند، به دست آورد.

۵. خانه را داخل لوله با دست خود بسازید

خانه‌ای ساخته شده از لوله در ترکیب با تزئینات چوبی، ساخته شده با دست.

علی رغم این واقعیت که پروژه‌ای با خانه‌ای غیرمعمول در هنگ کنگ ظاهر شد، این ایده به سرعت در سراسر جهان گسترش یافت و در حال حاضر کسانی هستند که سعی در اجرای آن در شهر‌های دیگر و به تنهایی دارند. مقدار کمی مواد برای ساخت و ساز مورد نیاز است: البته اول از همه، لوله‌ای به اندازه و قطر مورد نیاز، و همچنین چوب، شیشه یا مواد دیگر که قسمت‌های باز لوله را می‌پوشاند. در داخل، تزئین دیوار می‌تواند با پانل، گچ تزئینی یا کاغذ دیواری و کف اتاق با مشمع یا سایر کفپوش‌های کاملاً مناسب انجام شود.