به گزارش پایگاه خبری نشان :

 وقتی یکی از این نقاشی‌های سه بعدی را می‌بینید، ممکن است فکر کنید که این یک عکس یا یک نقاشی است که با فتوشاپ در رایانه اصلاح شده، اما اگر خوب نگاه کنید، متوجه می‌شوید که آن‌ها نقاشی سه بعدی هستند.

به گفته مصطفی راغب ، هنرمند نقاش؛  عشق به نقاشی استعداد او را به شکل منحصر به فرد و باورنکردنی رشد داد. او می‌گوید که سی سال دارد، از کودکی عاشق نقاشی بوده و دوست دارد نقاشی بکشد و رنگ‌ها را به کاغذ منتقل کند. به شکلی که باعث می‌شود نقاشی خیلی واقع بینانه به نظر برسد.

 

2

 

وی ادامه داد: "من از بچگی دوست داشتم نقاشی بکشم، و همیشه روی دیوار‌ها، میز‌ها و هر چیزی با قلمی که داشتم نقاشی می‌کردم و آن‌ها از یک جسم بی جان به یک موجود زنده با روح و معنا تبدیل می‌شدند. من واقعا نقاشی را مجذوب خود کرده بودم و با گفتن من، انشاءالله هرکوسیوس ابررئالیسم می‌شوم. "

او خودش نقاشی را آموخت، و برای رسیدن به استعدادش سخت تلاش می‌کرد و در این باره گفت: "من شروع به کشیدن اشیا و شیشه کردم تا اینکه کم کم شروع به کشیدن قطره آب، انسان و حیوانات کردم. "

او افزود: "با گذشت زمان، من پیشرفت کردم و تقریباً هر روز نقاشی می‌کشیدم، خصوصاً اینکه تحصیلاتم در زمینه طراحی به من کمک کرد تا استعدادم بیشتر شود. طراحی تمام زندگی من است و من روی استعدادم کار کردم تا بتوانم از آن بهره‌مند شوم، خدا را شکر، بیشتر نقاشی‌های من در مصر در خلیج، آمریکا و مکان‌های دیگر هست. "

 

3

 

تمسخر یکی از مسائلی بود که مصطفی را آزار می‌داد، همانطور که گفت: "افرادی که مرا دنبال کردند و کار من را دیدند، ابتدا اعتقادی نداشتند و گاهی اوقات من را مسخره می‌کردند و این موضوع باعث ناراحتی من می‌شد. "

راغب ادامه داد: من تاکنون در نمایشگاهی شرکت نکرده‌ام، اما امیدوارم که یک نمایشگاه ویژه در زمانی مناسب برگزار کنم و همچنین آرزو دارم نقاشی‌هایم جهانی شوند و خط هنری خودم را بسازم.