به گزارش پایگاه خبری نشان :

گائولیان لیئو بازیگر و خواننده معروف چینی پرده از غیبت چند ماهه خود از انظار عمومی در این کشور برداشت. او با انتشار تصاویری شوکه کننده از جراحی بینی خود در فضای مجازی، ضمن اشاره به دلیل این غیبت خود به هوادارانش در مورد جراحی بینی در کلینیک های غیرمجاز هشدار داد.

 این در حالی بود که بنا به گزارش بی‌بی‌سی قبل از این حادثه خانم لیئو چیزی شبیه به یک ستاره در حال ظهور در این کشور بود. خانم لیئو روز سه شنبه با انتشار این تصاویر در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی محلی چین (ویبو) نوشت که در ماه اکتبر یک دوست، جراح پلاستیک در گوانژو را به او معرفی کرد. او در بیمارستان جراحی بینی انجام داد و موجب نکروز بینی (سیاه شدن) شد، بدین معنی که بافت نوک بینی او از بین رفت.

VLUh0bl4N02U

البته این بازیگر جوان گفت فکر می‌کند با یک اصلاح کوچک بینی او به پیشرفت حرفه‌ای او کمک کند. وی نوشت بعدا متوجه شده است که این بیمارستان جراحی پلاستیک، صلاحیت لازم برای انجام جراحی زیبایی را نداشته است. او نوشت که این جراحی ۴ ساعته یک کابوس در زندگی‌اش بوده است.

در یکی از تصاویری که لیئو در صفحه اش با ۵ میلیون فالور منتشر کرده نوک بینی او را در حالی که کاملا سیاه شده نشان می‌دهد. این تصاویر تکان دهنده بلافاصله در شبکه‌های اجتماعی چین به صورت گسترده منتشر شد تاجایی که یک هشتک برای آن ساخته شد و توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرد. بسیاری از کاربران خواستار نظارت بر کلینیک های انجام عمل جراحی زیبایی در این کشور شدند.

گفتنی است؛ در حالی که این بازیگر قرارداد خود برای بازی در فیلم دو درامز را لغو کرده گفته می‌شود آسیب وارد شده به بینی وی دست کم یک سال او را از هرگونه فعالیت هنری محروم خواهد کرد.

x7x6JZk3yGDG

انتهای پیام/