به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک زن و شوهر استرالیایی پس از از دست دادن حلقه ازدواج مرد دست به اقدام عجیبی زدند. آن‌ها یک فرد را استخدام کردند که با گنج یاب در ساحلی که یک مهمانی به مناسبت روز ملی استرالیا برگزار شده بود، برای یافتن انگشتر از دست رفته بگردد. پس از اتمام مهمانی شوهر احساس کرد که انگشتری که در نروژ خریده بود را گم کرده است. او گمان می‌برد که آن را برای همیشه از دست داده است، زیرا پیدا کردن آن مانند جستجوی سوزن در انبار کاه بود. با این حال، آن‌ها یک نفر را برای پیدا کردن انگشتر از زیر شن‌ها استخدام کردند.

همسر این مرد، اینگلیس سوالینگ ۴۰ ساله، در مصاحبه‌ای گفت از دست دادن انگشتر به دلیل خاطراتی که با آن داشتند برایشان بسیار ناراحت کننده بوده است. بنابراین آن‌ها تصمیم گرفتند تا در آخرین تلاش‌های خود برای یافتن این انگشتر را انجام بدهند. آن‌ها یک فرد مجهز به گنج یاب را از سیدنی استخدام کردند تا این حلقه را برای آن‌ها پیدا کند. آن‌ها اعلام کردند که تلاش آن‌ها به طور معجزه آسایی نتیجه داد و آن فرد توانست حلقه ازدواج آن‌ها را د رشن‌های ساحل پیدا کند.

ورگوئساس گفت: من فکر می‌کردم هیچ شانسی برای یافتن حلقه وجود ندارد، اما باران شروع به باریدن کرد و بعد از حدود یک ساعت و نیم حلقه روی زمین آمد و فرد کاوشگر توانست حلقه را پیدا کند.