به گزارش پایگاه خبری نشان :

شاگردان یحیی گل‌محمدی در یک دیدار معوقه از هفته نهم عصر امروز و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی پذیرای تیم مس رفسنجان هستند. قرمزهای پایتخت در شرایطی به مصاف حریف نارنجی‌پوش خود می‌روند که نسبت به هفته‌های اخیر باید تغییراتی در ترکیب خود داشته باشند.

مهم‌ترین تغییر پرسپولیس نسبت‌ به هفته‌های قبل غیبت حامد لک، در درون دروازه سرخ‌هاست، به همین خاطر گل‌محمدی باید از گلر دوم خود یعنی بوژیدار رادوشوویچ که مدت‌ها از ترکیب تیم دور بوده استفاده کند.  لک در بازی هفته قبل با اخطاری که از داور مسابقه گرفت محروم شد و بازی امروز تیمش را از دست داد و حالا رادو فرصت خوبی دارد تا توانایی‌هایش را اثبات کند.

در خط دفاع، ستاره این روزهای ترکیب پرسپولیس یعنی سیدجلال حسینی حضور دارد ولی کنعانی‌زادگان همچنان مصدوم است و مثل دو بازی قبل از کمال کامیابی‌نیا در این پست استفاده می‌شود. در سمت راست مهدی شیری بازی خواهد کرد و سعید آقایی هم مدافع چپ سرخپوشان است.

دو هافبک دفاعی پرسپولیس در این بازی با توجه به انتقال کمال به خط دفاع، احمد نوراللهی و میلاد سرلک هستند که به هماهنگی خوبی با هم رسیدند. احسان پهلوان و سیامک نعمتی دو هافبک رو به جلوی پرسپولیس در این بازی هستند که اولی متمایل به چپ و دومی متمایل به راست بازی می‌کند.

یک خط جلوتر و در پست مهاجم سایه شاهد حضور وحید امیری هستیم که در این پست عملکرد خوبی دارد. در خط حمله یک تغییر مهم را شاهد خواهیم بود و یحیی گل‌محمدی قصد دارد به جای مهدی عبدی از امید عالیشاه استفاده کند و باید دید این تغییر چه نتیجه‌ای به همراه خواهد داشت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان

بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی، مهدی شیری، سعید آقایی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری و امید عالیشاه