به گزارش پایگاه خبری نشان :

نظامی بازنشسته آمریکایی به علت اینکه همسایه‌اش برف‌ها را به سمت خانه او پارو کرده بودند، عصبانی شد و با تیراندازی به سوی آنان کشتار به راه انداخت.

ویدئویی از دوربین مداربسته همسایه این مرد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که لحظات این حادثه را به تصویر کشیده است.

در این ویدئو پس از مشاجره آن‌ها بر سر پارو کردن برف در پنسیلوانیا، مرد همسایگان خود را با اسلحه کلت هدف قرار داد سپس به خانه بازگشت و با یک اسلحه کلاش AR-۱۵ بازگشت تا مجددا آن‌ها را هدف قرار دهد و از کشته شدنشان مطمئن شود.

زوج آمریکایی قبل از اینکه مرد در وسط خیابان به آن‌ها شلیک کند، کلمات ناپسند را در چهره همسایه خود فریاد می‌زنند و این موجب تشدید درگیری و شلیک می‌شود.

فرد مسلح «جفری اسپاد» ۴۷ ساله بوده است که قبل از اینکه نیروهای پلیس به او نزدیک شوند، خودکشی کرد.

این حادثه خشن در اوج طوفان برفی نورستر که هفته گذشته در شهر پلینز در حومه اسکرانتون ایالت پنسیلوانیا رخ داد و منجر به کشته شدن «جیمز جوی» ۵۰ ساله و همسرش «لیزا جوی» ۴۸ ساله شد.

به نظر می‌رسد این بحث و جدال پس از آن آغاز شد که زوجین هنگام تمیز کردن اتومبیل‌های خود، برف‌ها را به سمت جلوی خانه همسایه خود پارو کردند.

جفری اسپاد از زوجین خواست که این کار را متوقف کنند، همین امر باعث شد همسر جیمز جوی ابزاری را که برای تمیز کردن ماشین خود استفاده می‌کرد کنار بگذارد و با همسرش به سمت همسایه خود برود و به او توهین کند، همسایه به سمت آن‌ها هجوم برد و آن‌ها را با شلیک اسلحه‌ای که در دست داشت، هدف قرار داد سپس به خانه اش رفت و اسلحه‌ای را برداشت و دوباره برای شلیک به آن‌ها به محل حادثه بازگشت.

حجم ویدیو: 5.87M | مدت زمان ویدیو: 00:01:51