به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران: بدون شک روز عروسی یکی از بهترین روز‌های زندگی هر پسر و دختری به شمار می‌رود. از این رو افراد تلاش می‌کنند تا با ایده‌های منحصر به فرد این روز را به روزی بیادماندنی برای خود و شریک زندگی‌شان تبدیل کنند. به همین منظور یک داماد هندی تصمیم گرفت این روز را با منتظر گذاشتن عروس در وسط جشن عروسی، به شکلی کاملا ویژه به روزی خاطره انگیز برای خود و همسرش تبدیل کند.

M5zPtUdu6DGW

این داماد که ظاهرا اعتیاد شدید به استفاده از اینترنت داشت در روز عروسی خودش نیز نتوانست با وسوسه خود مقابله کند. در تصویری که تبدیل به سوژه داغ در شبکه‌های اجتماعی شده، این داماد در حال گشت و گذار در اینترنت دیده می‌شود. این در حالی است که عروس جوان که لباس مخصوص قرمزرنگ عروس بر تن دارد در پشت سر این داماد در انتظار او دیده می‌شود.

این تصویر با توضیح «یک لحظه عزیزم منتظر باش» در توئیتر منتشر شد. این صحنه که توسط عکاس عروسی ثبت شد مورد توجه کاربران قرار گرفت و بسیاری تعجب خود را از اقدام این داماد ابراز کردند. یکی از کاربران در کامنتی طنز نوشت: «یک لحظه عزیزم، اجازه بده تاریخچه جستجو‌های خودم در گوگل را پاک کنم.» کاربر دیگر نوشت: «اجازاه بده عزیزم اول توئیترم را چک کنم.»

گفتنی است؛ هنوز هویت داماد و مکان و زمان دقیق این عکس مشخص نشده است، اما با توجه به شکل و فرم لباس عروس و داماد به نظر می‌رسد که این اتفاق در هندوستان رخ داده باشد.