به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران: یک زوج آمریکایی به نام کیتی و براندون گان نزدیک به ۹ سال منتظر ماندند تا هدیه عروسی مرموز خود را باز کنند. این زوج که در حضور خانواده و دوستانشان ازدواج کردند، هدیه عجیبی از عمه خود دریافت کردند. در این هدیه،  یادداشتی وجود داشت که در نوشته شده بود: "این هدیه را تا ۹ سال بعد باز نکن."

این زوج ۹ سال هدیه را علی رغم میل باطنی خود، باز نکردند و هدیه فراموش شده باقی ماند تا وقتی که روزی آن را در کمد خانه خود پیدا کردند. کتی در در فیس بوک نوشت: "من به روز عروسی خود فکر کردم و سعی داشتم هدیه‌های ویژه‌ای که دریافت کرده بودم را به خاطر آورم. هدیه‌ای که ۹ سال در کمد خانه‌ام دست نخورده باقی مانده بود.

9W6XDUbBurIh

کتی افزود: "ما فکر می‌کردیم که محتوای هدیه راه‌حلی برای نجات ازدواج ما در صورت بروز اختلاف است و این یک ترفند قدیمی است. من فکر کردم که اینگونه است چون عمه من زندگی خوبی را با همسرش حدود نیم قرن تجربه کرد. "

در تاریخ ۳۰ آگوست سال ۲۰۲۰، سرانجام این زوج تصمیم گرفتند تا هدیه را باز کنند و ببینند چه چیزی در داخل آن است، هیچ راه حل جادویی برای حل مشکلات زناشویی در آن وجود نداشت، اما هدیه حاوی دو نامه بود، یکی برای کتی و دیگری برای شوهرش، براندون.

در این نامه نوشته شده بود: کتی، برو پیتزا، میگو یا هر وعده غذایی که هر دو دوست دارید بخرید. عمه آلیسون وی در نامه براندون نوشت: برو گل و مقداری نوشیدنی برای کتی بخر.

هرچند هیچ فرمول جادویی برای حل مشکلات زناشویی وجود نداشت، اما این زوج بسیار تحت تاثیر هدیه قرار گرفتند و فهمیدند که همین اتفاقات و رفتارهای ساده می‌تواند زندگی را برای زوج‌ها بهتر کند.