به گزارش پایگاه خبری نشان :

تسکا براون، زنی آمریکایی ساکن لوئیزیانا، آخر هفته گذشته ویدئویی را در شبکه اجتماعی TikTok منتشر کرد و در آن توضیح داد که کمبود تافت موی معمولی باعث شده که از یک چسب بسیار محکم به عنوان جایگزین استفاده کند.

این زن ۴۰ ساله گفت که این ایده خیلی بدی بود و در حالی که بغض کرده بود توضیح داد که موهایش با چسب به سرش چسبیده است. مشخص شد که این چسب شیمیایی، که ترکیبات اصلی آن استون و پروپان است، مطابق صفحه اطلاعات محصول، هرگز نباید با پوست تماس داشته باشد، زیرا باعث تحریک جدی می‌شود.

روند طولانی درمان

چند روز پس از استفاده از چسب بر روی مو‌ها، تسکا براون از محصولات و لوسیون‌های زیادی از جمله روغن نارگیل برای خلاص شدن از شر چسب استفاده کرد، اما نتیجه‌ای نداشت و کاربران اینترنت راه حل‌های زیادی را به او پیشنهاد کردند، اما باز هم اتفاقی نیوفتاد. سپس این خانم تصاویر خودش را در بخش اورژانس بیمارستانی در Chalmette، لوئیزیانا منتشر کرد. او امیدوار بود که بتواند زودتر خوب شود، اما پولش برای بستری و ویزیت کافی نبود و گفت که پروسه درمان خیلی طولانی خواهد بود.

تولید کننده چسب Gorilla Glow در توئیتر اظهار نظر کرد که از این حادثه ناخواسته پشیمان است، و از اینکه تسکا به بیمارستان رفته تا درمان شود خوشحال هستند. این شرکت توضیح داد که این وضعیت منحصر به فرد است، زیرا این محصول برای مو تجویز نمی‌شود، مگر اینکه دائمی استفاده شود.

کمک ۱۵ هزار دلاری

براون برای پرداخت هزینه‌های درمانی بیمارستان پولی نداشته و از طریق شبکه‌های اجتماعی و کمک خواستن از کاربران توانست ۱۵ هزار دلار کمک جمع کند. سخنگوی بیمارستان گفت که تسکا براون قرار است این هفته به لس آنجلس سفر کند تا با جراح پلاستیک مایکل اوبینگ که قرار است برای برداشتن لکه چسب این زن اقدام کند، دیدار کند.