به گزارش پایگاه خبری نشان :

دو برادر انگلیسی، جو فرگوسن، ۲۸ ساله و لوک فرگوسن، ۳۰ ساله، استخوان بازوی حیوانی را به طول ۳ فوت ۳ اینچ (حدود ۱ متر)، در نزدیکی خلیج بریجستون، در ساحل جنوب غربی جزیره وایت انگلیس پیدا کردند.

جو گفت: "من و برادرم سال‌ها به دنبال فسیل بوده ایم. از بچگی آن‌ها را پیدا کرده‌ایم  ولی این مورد واقعاً باورنکردنی است. این قطعاً بهترین کشف ماست. ما کشف‌های خوبی کرده ایم. خانه ما مانند موزه است و دارای مخازنی پر از فسیل است، اما این کشف بزرگترین و غیرقابل شکست است. "

وی ادامه داد: "ما هرگز تصور نمی‌کردیم که چنین چیزی را در چنین شرایط خوبی پیدا کنیم، این استخوان بزرگی است که در اتاق ما وجود دارد و در مقایسه با این سایر فسیل‌هایی که داریم هیچ است. "

SOitrPTZevPH

برادران عکس‌هایی از کشف خود را برای مارتین مونته، سرپرست و مدیر کل موزه گوزن دایناسور ارسال کردند، و برادر دوم توضیح داد که این استخوان شبیه استخوان بازو از یک فیل یا یک ماموت است، و تخمین زده می‌شود که مربوط به ۱۰ هزار تا ۱۲۵ هزار سال پیش است. "

vjb57LG6L1yG

zsRwdd4V5fdn

 

5Wjk6xJMb6di

دکتر مونته گفت: "استخوان‌های هر دو گونه فیل قبلاً در سنگریزه پوشاننده صخره در امتداد ساحل جنوب غربی جزیره پیدا شده بود، این یک یافته خاص است، و به نظر می‌رسد تقریبا کامل و منحصر به فرد باشد. من وقتی تصاویر این کشف را دیدم بسیار هیجان زده شدم. "