به گزارش پایگاه خبری نشان :

پس از درخشش فوق العاده مهدی طارمی در فوتبال اروپا، حالا لژیونر ایرانی پورتو باید در لیگ قهرمانان اروپا خودنمایی کند. در آغاز مراحل حذفی لیگ قهرمانان، پورتو در دیداری حساس به مصاف یوونتوس خواهد رفت. مهدی طارمی پیش از این بازی، از هیجان بازی در مقابل کریستیانو رونالدو گفته است و البته برای حریف کری هم خوانده است.

 
به گزارش پارس فوتبال، مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو پیش از دیدار حساس مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا مدعی شده است ما پورتو هستیم و هیچ چیز غیرممکن نیست.

چهارشنبه شب در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پورتو در ورزشگاه دراگائو میزبان یوونتوس است.

مهدی طارمی که اکنون به یکی از مهره‌های تاثیرگذار پورتو لقب گرفته در این مسابقه می‌خواهد مقابل رونالدو گلزنی کند.

این بازیکن در مصاحبه با سایت پورتو اظهار داشت:

از حضور در لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحالم. اکنون یک بازی سخت حذفی مقابل یوونتوس داریم. ولی باید بگویم ما پورتو هستیم و این مسابقه اسمش فوتبال است. در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست.

وی ادامه داد:

من رونالدو را بسیار زیاد دوست داشتم. دلم نمی خواست مثل او باشم. زیرا این غیرممکن است. چقدر ممکن است که مانند کریستیانو رونالدو یا لیونل مسی باشید. اما می‌توانیم تلاش کنیم به سطح آنان نزدیک شویم.

طارمی گفت:

من همیشه فکر می کنم اگر سخت کار کنم می‌توانم به هر آنچه بخواهم برسم. شما هرگز نمی دانید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اما باید هدف و آرزویم را مشخص کنم و اکنون آرزوی من کسب عناوین است.