به گزارش پایگاه خبری نشان :

گربه خانگی قهرمان با فداکردن جانش، جان دو کودک صاحبش را نجات داد. این گربه که نامش «آرتور» اعلام شده با دیدن یک مار قهوه‌ای سمی در باغ که در حال نزدیک شدن به دو کودک بود بلافاصله وارد عمل شد و نبرد را با این خزنده خطرناک آغاز کرد.

با وجود آنکه مار قهوه‌ای استرالیا به حمله ناگهانی و سریع خود مشهور است، اما در این مبارزه مقهور این گربه قهرمان شد. با این حال آرتور با وجود کشتن این خزنده سمی خود نیز توسط این مار گزیده شد و یک روز بعد از اثر مرگبار سم مار جانش را از دست داد.

zZX7zFGfuxoW

مراجعه صاحب گربه به بیمارستان تاناو‌ها در سانشاین کوست بی نتیجه ماند و این حیوان بر اثر سمی که وارد بدنش شده بود جانش را از دست داد. این اتفاق در منطقه‌ای در ایالت کوئینزلند استرالیا رخ داد.

uJiTIwb67kBo

انتشار تصاویر مربوط به این حادثه در فضای مجازی و از جمله فیسبوک مورد توجه کاربران قرار گرفت و بسیاری شجاعت و فداکاری این گربه در نجات جان دو کودک را مورد ستایش قرار دادند. یکی از کاربران نوشت: حیوان بودن آن مهم نیست، مهم این است که آرتور یک قهرمان است. شاید اگر یک انسان جان این دو کودک را نجات می‌داد این خبر سروصدای زیادی ایجاد می‌کرد، اما باید بدانیم شجاعت و فداکاری این گربه هیچ فرقی با یک انسان ندارد.

انتهای پیام/