به گزارش پایگاه خبری نشان :

بدون شک روز عروسی یکی از به یادماندنی‌ترین روز‌های زندگی هر آدمی به شمار می‌رود. به همین دلیل پسران و دختران جوان تلاش می‌کنند تا با برگزاری یک مراسم ازدواج منحصر به فرد آن را برای خود تبدیل به روزی خاطره انگیز کنند، مانند یک زوج جوان هندوستانی که ازدواج خود را در زیر آب اقیانوس جشن گرفتند.

«وی چینادورای» و «اس اِسوِتا» پیوند زناشویی خود را در عمق ۶۰ فوتی سواحل نیلانکارای برگزار کردند. چینادورای، داماد جوان در این باره به یکی از رسانه‌های هند گفت: «این یک مراسم ازدواج سنتی بود که در زیر آب انجام شد. ما به زیر آب رفتیم و پیوند زناشویی‌مان را قبل از ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح انجام دادیم.»

اِسوِتا، عروس و همسر چینادورای که یک مهندس کامپیوتر است نیز در این باره گفت: «من نگران بودم، والدینم نیز همینطور. اما ۸ غواص با ما بودند تا در صورت وقوع حادثه به ما کمک کنند. واقعا برایم هیجان انگیز بود.»

گفتنی است؛ در حالی این زوج پیوند ازدواج خود را در زمان شیوع کرونا در زیر آب برگزار کردند که چندی پیش نیز ازدواج فرزند یک سیاستمدار محلی در این کشور خبرساز شده بود. در این جشن ازدواج بیش از ۱۰ هزار نفر بدون آنکه از خودر‌وهای خود پیاده شوند حضور داشتند.

حجم ویدیو: 3.66M | مدت زمان ویدیو: 00:01:08