به گزارش پایگاه خبری نشان :

علی داودی ملی پوش دسته سنگین وزن تیم ملی وزنه برداری، یکی از شانس های اصلی کسب مدال در المپیک است. او فقط 21 سال سن دارد و می تواند در آینده شگفتی ساز شود. او همین حالا فقط 8 کیلو کمتر از رضا زاده وزنه زده و خیلی ها پیش بینی می کنند رکورد او و بعد لاشا تالاخادزه را بشکند. داودی البته در کنار وزنه برداری شدیدا فوتبالی است و طرفدار پرسپولیس.

خودش در این باره می گوید: «قبلا همراه پدرم یا برادرم به استادیوم می رفتیم.پرسپولیسی شدید هستم. الان استقلالی در اردو نداریم ولی با میری و یکی دو تا از بچه های دیگر که ترک زبان هستند کری می خوانیم.»

او اضافه می کند: «آخرین بار با بچه های  وزنه برداری به استادیوم رفتیم تا بازی دربی را ببینم ولی اینقدر بد بود که همان نیمه اول بلند شدیم و بیرون آمدیم.»

داودی درباره پیش بینی قهرمانی لیگ می گوید: «به نظرم پرسپولیس حرفه ای از تیم های دیگر است و دوباره قهرمان می شود.»

او به خاطر جثه بزرگش قاعدتا غذای زیادی هم می خورد. او در این باره می گوید: «نه اتفاقا زیاد غذا نمی خورم و دوستانم هم تعجب می کنند. روزی سه وعده هم بیشتر غذا نمی خورم.»

او درباره خرج خورد و خوراکش توضیح می دهد: «اگر در اردو نباشم و در خانه باشم ماهی حدود 10 میلیون. البته مکمل های ورزشی که مصرف می کنم گران است.»

او درباره دستمزدش در لیگ وزنه برداری می گوید: «من امسال قراردادم 120 میلیون تومان بوده است.»