به گزارش پایگاه خبری نشان :

سارق حرفه ای در بازار تهران مغازه های ادکلن فروشی را هدف سرقت قرار داد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران گفت: در پی وقوع سرقت از مغازه عطر و ادکلن در بازار بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری 113 بازار قرار گرفت.

سرقت از مغازه عطرفروشی در بازار تهران

وی عنوان کرد: ماموران پلیس تحقیقات گسترده ای را در این زمینه آغاز کرده تا اینکه متوجه شدند فردی قصد فروش مقادیری اموال مسروقه را به یک مالخر دارد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به هماهنگی های قضائی، ادامه داد: تیم عملیات پلیس با حضور در محل موردنظر متهم را هنگامی که قصد فروش این اموال را داشت، دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم در تحقیقات های فنی و پلیسی، لب به اعتراف گشوده و پرده از راز 3 سرقت ادکلن های گرانقیمت از مغازه های بازار پرده برداشت و با بازرسی از مخفیگاه متهم 140 عدد ادکلن گرانقیمت به ارزش تقریبی یک میلیارد و 200 میلیون ریال کشف شد.

توصیه پلیسی

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه مال باختگان این پرونده شناسایی و متهم با دستور مقام قضائی روانه زندان شد، ابراز کرد: مغازه داران حتما پس از قفل شیشه های سکوریت مغازه از درب های فلزی نیز استفاده کرده تا مجرمان در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بمانند