به گزارش پایگاه خبری نشان :

تولد یک گوساله شش پا در ایرلند شمالی خبرساز شد. این گوساله که دارای دو پای اضافی روی پشتش بوده و با وجود این نقص مادرزادی زنده مانده است. در تصاویر منتشر شده این دو پای اضافی که از پشت این حیوان آویزان است دیده می‌شود.

صاحب این گوساله با انتشار تصاویری از آن در فیسبوک از افراد علاقمند خواست تا آمادگی خود را برای نگهداری از این حیوان اعلام کنند. او در این پست نوشت می‌خواهد مطمئن شود که این گوساله با وجود این نقص مادرزادی می‌تواند به زندگی طبیعی خود ادامه دهد.

پس از انتشار این تصویر یک انجمن محلی با نام Nut House Hen Rescue که در ارتباط با نجات و حفاظت از طیور فعالیت می‌کند با این کشاورز تماس گرفت. این پشت پس از انتشار در فیسبوک در مدت ۲۴ ساعت بیش از ۴۹۰۰۰ نفر بازدیدکننده داشت و بیش از صد کامنت دریافت کرد.

0o1pkZoE8Xtw

یک سخنگوی این انجمن در این باره گفت از آنجا که این کشاورز تجربه‌ای برای نگهداری این گوساله با این شرایط خاص ندارد درخواستی را در فیسبوک ارائه کرد و انجمن ما در این باره اقدام کرد. این سخنگو اضافه کرد که محلی برای نگهداری این حیوان انتخاب شده، اما از بیان جزئیات محل نگهداری آن خودداری کرد.

JuIMVa8sHLbo

انتهای پیام/