به گزارش پایگاه خبری نشان :

پشت پرده صدای تیراندازی در اتوبان آزادگان مشخص شد.

 سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی گفت: ساعت 4 بعد از ظهر 3 بهمن ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در اتوبان آزادگان به یکدستگاه خودرو پراید که درحال حرکت بوده مظنون می شوند که با استعلام شماره پلاک خودرو از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی مشخص شد دارای سابقه سرقت از کلانتری حصارک است.

وی افزود: کارآگاهان واحد گشت با هماهنگی و استفاده از علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور توقف دادند اما راننده پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت و حرکات مخاطره آمیز به سمت شمال اتوبان آزادگان متواری می شود.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی ابراز داشت: راننده پراید در حین فرار به صورت عمد و برای مسدود کردن خیابان به چندین دستگاه خودروی در حال حرکت ایجاد خسارت کرد، اما افسر اکیپ به منظور جلوگیری از خسارت های بیشتر با رعایت قانون بکارگیری سلاح و حقوق شهروندی لاستیک های عقب خودرو را مورد اصابت گلوله قرار می دهد و پس از طی مسافتی خودرو در لاین کندرو متوقف می شود.

یوسفوندخاطرنشان کرد: با عکس العمل به موقع مأموران، متهم به اسم امیر 36 ساله قبل از هرگونه اقدامی دستگیر و با بررسی های به عمل آمده مشخص شد، وی دارای سوابق متعدد در زمینه سرقت خودرو است که خودروی سرقتی به پارکینگ منتقل و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی شد