به گزارش پایگاه خبری نشان :

عصر امروز - چهارشنبه 20 اسفندماه- مردی درحالیکه در پژو 206 منتظرش بود و همسرش هنوز به آنها ملحق نشده بود هدف حمله 3 مرد نقابدار قرار گرفت و در صحنه ای که به نظر نمی رسید زورگیری است با ضربات چاقو به شکم روی زمین افتاد.

ماموران کلانتری ، کارآگاهان جنایی آگاهی تهران و بازپرس شفیعی از شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران با از اطلاع از این واقعه بلافاصله خود را به محل جنایت رساندند.

445

تجسس ها ی میدانی خبرنگاران رکنا نشان می دهد 3 مرد با انگیزه ای غیر از سرقت با حمله به مردی 32 ساله او را به قتل رسانده اند.

شاهد صحنه جنایت به خبرنگار رکنا گفت : مرد سوار بر خودرو 206 سفید رنگ  خود  مقابل بانک روی به روی شهروند ایستاد تا همسرش که محل کارش اینجا است  از محل کار خارج شود. در حال صحبت کردن به تلفن همراه بود که سه مرد به او حمله کردند. مرد در برابر زورگیران مقاومت کرد و آنها با چاقو ضربه به شکم و شاهرگ او زدند و فرار کردند.

به گزارش خبرنگارما؛ بررسی ها نشان می دهد مقتول راننده اسنپ است که همیشه سراغ همسرش می رفت تا با هم به خانه بروند اما این بار 3 مرد وقتی او داخل خودرویش نشسته و منتظر بود سوار پژو شدند و در داخل خودرو مرد تهرانی را هدف ضربات چاقو قرار داده اند و سپس پا به فرار گذاشته اند و همزمان مقتول هم پیاده شده است و چند قمی راه رفته و روز زمین افتاده است