به گزارش پایگاه خبری نشان :

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است عمل انسان دوستانه یک راننده مالزیایی در یکی از خیابان‌های این کشور را به تصویر می‌کشد. این راننده زن با دیدن زن سالخورده روی ویلچر که قصد عبور از خیابان را داشت بلافاصله خودروی خود را متوقف کرد و به کمک او شتافت. این راننده که هویتش مشخص نشده هنگامی که مشاهده کرد زن سالخورده روی ویلچر با دشواری از خیابان عبور می‌کند تصمیم گرفت به او کمک کند.

این راننده انسان دوست حتی پس از یک گپ و گفت کوتاه این زن سالخورده را سوار خودروی خود کرد و به مقصد رساند. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود که این راننده پس از سوار کردن این زن در ماشین خود، ویلچر او را نیز در داخل ماشین خود قرار می‌دهد.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی مالزی با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری عمل انسان دوستانه این زن را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «تشکر از این بانوی گرامی، انسانیت جنسیت و نژاد نمی‌شناسد.» کاربر دیگر نوشت: «خوش به حال این زن، شاید خیلی‌ها با دیدن این ویدئو آرزو کردند جای او بودند.» کاربر دیگری نوشت: «آفرین بر چنین انسان‌هایی که دنیا را به جای بهتری برای زیستن تبدیل می‌کنند.»

حجم ویدیو: 7.27M | مدت زمان ویدیو: 00:02:18