به گزارش پایگاه خبری نشان :

 باشگاه خبرنگاران: جوان ۲۰ ساله اهل سیدنی استرالیا پس از تصادف با خودروی گران‌قیمت پدرش با خوش شانسی از مرگ گریخت. این جوان که هویتش اعلام نشده پس از کوبیدن این خودروی V۸ موستانگ به تیر برق در حالی که تنها دچار جراحت سطحی از ناحیه سر و پا شده بود از این حادثه جان سالم به در برد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی استرالیا این مرد جوان پس از وقوع این حادثه توسط افراد محلی از داخل خودرو بیرون کشیده شد. در تصاویری که منتشر شده است خسارت شدیدی را که به این خودروی ۷۰ هزار دلاری وارد شده نشان می‌دهد. بنا به این گزارش سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل خودرو موجب وقوع این تصادف شده است.

U67m7ZfdANIL

این جوان پس از این تصادف شدید در حالی که با خوش اقبالی دچار جراحت شدید و جدی نشده بود به بیمارستان منتقل شد. این حادثه یکشنبه شب و در منطقه «مونت درویت» سیدنی رخ داد.

پدر این جوان در گفتگو با رسانه‌های محلی گفت که این خودرو موستانگ را هفته پیش برای استفاده در جشن عروسی دخترش خریداری کرده بود. او با تاکید بر اینکه پسرش راننده مطمئنی است گفت: «او خیلی با حوصله و با احتیاط رانندگی می‌کند و رانندگی اش خیلی خوب است. او اهل سرعت نیست.»

ezEYeSxOuDeU

گفتنی است؛ در حالی که این خودروی موستانگ بیمه بوده، اما از آنجایی که رانندگی فرد ۲۰ ساله با پلاک P ممنوع است این بیمه فاقد اعتبار است. این جوان اکنون با اتهام سهل انگاری در رانندگی و همچنین رانندگی با وسیله نقلیه ممنوعه روبه رو است.

nCJ0VRWupRtF