به گزارش پایگاه خبری نشان :

مرد کوتوله ۶۱ سانتی هندی پس رد خواستگاری‌های متعددش از دختران محلی، برای ازدواج دست به دامن پلیس محلی شد. «عظیم منصوری» ۲۶ ساله با حضور در اداره پلیس محلی از پلیس خواست تا در پیداکردن عروس به او کمک کنند.

بنا به گزارش یکی از رسانه‌های محلی هند منصوری هفته گذشته در یک ادارات پلیس محلی حاضر و درخواست کرد تا ماموران پلیس پیدا کردن عروس برای او را در فهرست وظایف روزانه خود قرار دهند.

منصوری که اهل منطقه «کایرانا» در ایالت اوتار پرادش است تنها ۶۱ سانتی متر قد دارد. بنا به گفته این مرد او با وجود رغبت برای انجام ازدواج، اما با جواب منفی دختران محلی رو به رو شده است. بنا به ادعای منصوری دختران محلی به بهانه قد او از پذیرش ازدواج صرف نظر می‌کنند

او می‌گوید مدت ۵ سال است که قصد ازدواج با یکی از دختران محلی را دارد، اما موفق به ازدواج نشده است. او جوانترین عضو خانواده از میان برادر و خواهرانش است و با یکی از برادرانش یک مغازه را اداره می‌کند. بنا به گفته منصوری او به دلیل توهین و استهزا در مدرسه مجبور به ترک تحصیل شد.

در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی هند منتشر شد منصوری را در اداره پلیس و در حال صحبت با یکی از ماموران نشان می‌دهد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی یکی از افسران پلیس در پاسخ به این جوان علاقمند به ازدواج گفت: «ما نمی‌دانیم چه کاری باید انجام دهیم، با این حال باید بررسی کنیم چطور می‌توانیم به وی کمک نماییم.»

حجم ویدیو: 3.20M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59