به گزارش پایگاه خبری نشان :

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به تهیه کنندگی سید علی احمدی و کارگردانی و اجرای رامبد جوان استخندوانه با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفتگو می‌کند  و  یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود خندوانه از بخش‌های مختلفی از جمله استندآپ کمدی، مسابقه، میان‌برنامه (مصاحبه با مردم)، انیمیشن و نماهنگ تشکیل شده  است خندوانه با بهره از عروسک شوخ و طنز پرداز جناب خان و آوازهای جنوبی اش مورد پسند مخاطبان قرار گرفته است خندوانه در سری جدید با حضور جناب خان شروع توفانی همراه شد

خندوانه

خندوانه

مسابقه‌های بزرگ خندوانه

خنداننده برتر

خنداننده برتر مسابقه‌ای بود که در سال ۱۳۹۴ از خندوانه پخش شد. این مسابقه با محوریت استندآپ کمدی میان ۱۶ کمدین و به صورت حذفی، با رای مردم برگزار می‌شد.

خنداننده شو

همچنین مسابقه خنداننده شو  شرکت کنندگان برای اولین بار در طول برنامه از میان مردم انتخاب شده‌اند و اقدام به استندآپ کمدی می‌کنند.

خندوانه

شکایت‌ها از پیامک‌های تبلیغاتی خندوانه

برنامه خندوانه مسابقه پیامکی دارد که تماشاگران با ارسال شماره‌ای در آن شرکت می‌کنند، بعد از یک بار ارسال شماره همراه کاربر در سامانه پیامکی خندوانه ذخیره می‌شود و روزانه پیامک‌هایی برای کاربر فرستاده می‌شود که هم هزینه‌ای از مشترک کسر می‌شود و هم برای او مزاحمت ایجاد می‌کند، در بسیاری از وبسایت‌ها از این موضوع شکایت شده‌است طوری‌که عبارت "لغو پیامک خندوانه " در وبسایت گوگل ترند شده‌است، تقریباً روشی برای لغو پیامک خندوانه موجود نیست.

خندوانه

تاریخ پخش خندوانه

فصل اول از ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ شروع شد و در ۳ آبان ۱۳۹۳ پایان یافت. فصل دوم آن از ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ به روی آنتن رفت و در ۲۱ مهر ۱۳۹۴ پایان یافت. فصل سوم آن از ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ شروع شد و در ۱۰ مهر ۱۳۹۵ پایان یافت. فصل چهارم برنامه از ۳۰ آذر ۱۳۹۵ به روی آنتن رفت و ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ پایان یافت. فصل پنجم آن از روز ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ روی آنتن رفت و ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ پایان یافت. فصل ششم خندوانه از ۳۰ آبان ۱۳۹۷ روی آنتن رفت و در ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ پایان یافت. فصل هفتم خندوانه از ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ روی آنتن رفته و تاکنون ادامه دارد.

خندوانه
ساعت پخش خندوانه

خندوانه در فصل اول، هر شب ساعت ۲۳:۰۰ پخش می‌شد؛ اما با فرارسیدن ماه رمضان ۱۳۹۴، زمان برنامه به ۲۴:۰۰ تغییر پیدا کرد. اما پس از چند روز، پخش اصلی به ساعت ۱۹:۳۰ تغییر کرد.این در حالی بود که برنامه ماه عسل هر روز ساعت ۱۹:۰۰ پخش می‌شد. و این باعث رقابت بین این دو برنامه شد.پس از رمضان ۱۳۹۴ ساعت پخش برنامه به ۲۳:۰۰ تغییر کرد.و با شروع مهر ۱۳۹۴ زمان پخش تا پایان فصل دوم به ۲۲:۱۵ انتقال پیدا کرد. و از ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ساعت ۲۳:۰۰ پخش می‌شد.

 

حجم ویدیو: 6.53M | مدت زمان ویدیو: 00:03:40