به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران: مرد خیانتکار هندی که در بازاری در این کشور مشغول خرید برای معشوقه‌اش بود هرگز تصور نمی‌کرد که توسط همسرش غافلگیر شود. این مرد که هویتش «عدنان» اعلام شده در بازاری محلی در منطقه «شاستری نگار» واقع در میروت مشغول خرید لباس برای معشوقه خود بود که ناگهان به دام همسرش «عایشه» افتاد. ویدئویی که منتشر شده است لحظه‌ای را که او به دست این زن گرفتار می‌شود نشان می‌دهد.

در این ویدئو در حالی که عایشه یقه پیراهن شوهرش را گرفته و چند بار نیز به سر و صورت او ضربه می‌زند دیده می‌شود. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این مرد خیانتکار در حالی به دست همسرش گرفتار شد که تنها یک سال از ازدواج آن‌ها می‌گذشت. بنا به این گزارش این مرد در یک سال گذشته اغلب اوقات زنش را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد. عایشه که به رفتار‌های شوهرش مشکوک شده بود صبح روز دوشنبه پس از تعقیب او در بیرون از خانه وی را با معشوقه‌اش مشاهده کرد.

عایشه پس از مواجهه با این صحنه بلافاصله با پلیس محلی تماس گرفت و آز آن‌ها کمک خواست. ویدئوی منتشر شده درگیری فیزیکی عایشه با شوهرش در حضور مامور پلیس را نشان می‌دهد. عدنان پس از انتقال به اداره پلیس مدعی شد که پیشتر همسرش را طلاق داده است، این در حالی بود که او نتوانست هیچ مدرکی برای اثبات درستی ادعای خود ارائه کند. عدنان همچنین مدعی شد که عایشه قصد کشتن او را داشته است.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این زن اکنون شکایتی را بر علیه شوهر خیانتکارش و همچنین خشونت خانگی به پلیس ارائه کرده است. تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.

حجم ویدیو: 4.66M | مدت زمان ویدیو: 00:01:27