به گزارش پایگاه خبری نشان :

گسترش نیوز: می گویند پول خوشبختی نمی آورد؛ قبول! ولی باید پذیرفت که بی پولی حتما بدبختی خواهد آورد. تصویری از ایلان ماسک از زمانی که فقط ۲۸ سال سن داشته منتشر شده و اینطور نشان می دهد انگار او ۲۰ سال قبل نسبت به تیپ و ظاهر فعلی اش حسابی پیر تر و شکسته تر بوده است!

احتمالا کسی فکرش را هم نمی کرد که این تاجر و کارآفرین شناخته شده، در دوران جوانی موهای کم پشتی داشته باشد و شبیه یک مرد ۴۰ ساله به نظر برسد. هر چند امروز انگار همه چیز درباره او برعکس شده و حالا که این شخصیت نزدیک به ۵۰ سال سن دارد، شبیه یک جوان ۳۰ ساله به نظر می رسد!

ایلان ریو ماسک ۲۸ ژوئن ۱۹۷۱ متولد شد. او مهندس، طراح صنعتی، مخترع و شخص نامی تجارت در صنایع پیشرفته آمریکایی و جزو ده شخصیت تأثیرگذار در فناوری است و به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد جهان شناخته می‌شود.

وی همچنین بنیان‌گذار شرکت‌هایی همچون تسلا موتورز ، پی‌پال (که اکنون به ای‌بی تعلق دارد) و اسپیس‌اکس است. ماسک اکنون مدیرعامل و مدیرفنی در اسپیس‌اکس است و هم زمان روی چندین پروژه مهم کار می کند.

ایلان ماسک در ژانویه سال ۲۰۲۱ با ۲۰۹ میلیارد دلار آمریکا دارایی ثبت شده، از جف بیزوس پیشی گرفت و به عنوان اولین فرد ثروتمند جهان شناخته شد.