به گزارش پایگاه خبری نشان :

پسر جوان که در فردیس به قتل رسیده بود توسط پدرش کشته شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: مرد ۶۶ ساله فردیسی پس از دستگیری به جرم قتل پسرش، اعتیاد فرزندش را عامل به قتل رساندن او عنوان کرد.

به گزارش رکنا، سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر بیان داشت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و اعلام قتل فردی ۴۰ ساله به وسیله ضربات متعدد چاقو ، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: کارآگاهان در بررسی های میدانی اولیه متوجه شدند که مقتول اعتیاد شدید به مواد مخدر داشته و این امر باعث ایجاد درگیری های متعدد او با خانواده اش بوده است.

بازداشت مرد فردیسی به جرم قتل پسر

رئیس پلیس آگاهی استان البرزاظهار داشت: با توجه به اظهارات ضد و نقیض پدر مقتول با هماهنگی مقام قضائی نامبرده به عنوان اولین مظنون قتل به پلیس آگاهی منتقل شد که با انجام تحقیقات تخصصی از وی، در نهایت نامبرده لب به اعتراف گشوده و عنوان کرد که پسرش چندین سال اعتیاد شدید به مواد مخدر داشته و برای تامین هزینه اعتیادش همیشه با تهدید چاقو از او و سایر اعضای خانواده اش پول می گرفته، در روز حادثه پسرم به من مراجعه کرد و درخواست پول کرد که من در برابر او مقاومت کردم و او یک چاقو برداشت و به سمت من حمله کرد که در یک زد و خورد من به وسیله چاقو آشپزخانه چندین ضربه به شکم و قلب فرزندم وارد کرده و او را به قتل رساندم.

سرهنگ نادربیگی در پایان خاطرنشان کرد: پس از تکمیل پرونده متهم برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.