به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک خانه ۴ خوابه در لندن، پایتخت انگلیس به علت شرایط ترسناکی که دارد به قیمت ۱.۴ میلیون پوند برای فروش گذاشته شده و صاحبان آن دیگر حاضر به ماندن در آن نیستند.

نکته ترسناک در خانه این است که این خانه در نزدیکی قبرستان «سنت ماری» در «وندوورث» که در واقع منطقه‌ای حفاظت شده است.

این خانه در سه طبقه ساخته شده و دارای یک باغ بزرگ روی به جنوب است که از یک اتاق پذیرایی دو نفره قابل دسترسی است. پاسیوی ایمن که از ورودی کناری یا اتاق ناهار خوری قابل دسترسی است و فضای کافی برای انبار در فضای باز را فراهم می‌کند. اتاق پذیرایی و ناهار خوری با نقشه‌ای باز و بدون درب و دیوار است که از کفپوش بلوط و همچنین کابینت‌ها و قفسه‌های داخلی در آن استفاده شده است.

طبقه اول این خانه مرتفع‌تر از دو طبقه دیگر است و اتاق خواب‌ها در طبقات بالاتر طراحی شده اند و با اینکه از توصیف‌های این خانه بر می‌آید محل بسیار مناسبی برای زندگی و سکونت است، اما قرار گرفتن آن در کنار قبرستان باعث شده فردی که خانه را خریداری کرده است از اقدام خود پشیمان شود.

باور‌های مردمی که زندگی در کنار قبرستان را خوب نمی‌دانند و ذهن‌های فعال به دنبال فضاسازی‌های ترسناک از آن هستند، موجب شده تا ارزش واقعی این خانه را زیر سوال ببرد و موجب دست به دست شدن متعدد این خانه میان افرادی شود که بدون اطلاع از این موضوع فریب فروشندگان را خورده باشند.

c1BhkAR09Kvb

JCUeiIGzxlwE

ujeKPbLFSH8s

خانه گران قیمتی که صاحبانش از آن فراری هستند + تصاویر

qDbYJGxrkXlY

fYSAmcReio9s

wWFYVnmh1HWC

انتهای پیام/