به گزارش پایگاه خبری نشان :

این خودروی کلاسیک دو سال پیش توسط یکی از نمایندگی‌های ب‌ام‌و در آمریکا خریداری شده و سپس پیشرانه و گیربکس آن موردبازسازی قرار گرفته‌اند. رنگ بیرونی سبز روشن، سپرهای کرومی، جا چمدانی در عقب و سانروف پارچه‌ای خاکستری از ویژگی‌های بیرونی این ایستای دوست‌داشتنی هستند.

Kp1NfSvIBiVy

البته با توجه به سن و سال این خودرو ، وجود لکه‌ها و پوسیدگی‌هایی در بدنهٔ آن مثل قسمت رکاب‌ها طبیعی به نظر می‌رسد. این ایستا روی رینگ‌های ۱۰ اینچی فولادی مشکی‌رنگ با قالپاق‌های ب‌ام‌و قرار گرفته که در جلو با لاستیک‌های کاماک BN و در عقب با میشلن XZX پوشیده شده‌اند. ترمزهای جلو کاسه‌ای هستند و چرخ‌های عقب هم فقط یک ترمز کاسه‌ای دارند که در چرخ سمت راستی قرار دارد.

UF2s8zQX1m1S

در کابین کوچک ایستا یک صندلی نیمکتی قرار دارد که توسط نمایندگی مذکور یک روکش خاکستری روی آن کشیده شده است. علاوه بر این، کف‌پوش خودرو هم تعویض شده و یک قفسه هم در عقب آن نصب شده است. نگاهی به کیلومتر شمار این ایستا نشان می‌دهد که حدود ۲۶ هزار کیلومتر کار کرده است. این ب‌ام‌و کوچک به یک پیشرانهٔ تک سیلندر ۲۹۸ سی‌سی مجهز است که ۱۳ اسب بخار قدرت و ۱۸ نیوتن متر گشتاور دارد. این نیرو از طریق یک گیربکس چهار سرعتهٔ دستی به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود.