به گزارش پایگاه خبری نشان :

معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ از پلمب یک کافه ـ رستوران معروف در شرق تهران خبر داد و گفت: متصدی این واحد صنفی، محل کسب خود را به پاتوقی برای دورهمی‌های شبانه و خلاف شئونات اخلاقی تبدیل کرده بود.

سرهنگ نادر مرادی با اعلام خبر پلمب کافه رستوران متخلف در شرق تهران، در تشریح این خبر اظهار کرد: روز گذشته (بیست و هفتم فروردین ماه) مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ، خبری مبنی بر اجتماع و دورهمی‌ شبانه در یک کافه رستوران معروف در شرق تهران دریافت کردند که بلافاصله مراتب در دستور کار تیمی از کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ افزود:در بررسی و بازدید صورت گرفته از این واحد صنفی مشخص شد که حدود 100 مرد و زن بدون رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در این کافه ـ رستوران حضور داشته و بی‌توجه به وضعیت کرونایی این روزهای جامعه، دور هم جمع شده بودند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تخلفات این واحد صنفی کاملاًَ محرز بوده و متصدی مربوطه نیز به آن اذعان داشت، تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی این کافه رستوران متخلف پلمب و مالک آن نیز برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.