به گزارش پایگاه خبری نشان :

 یک دختر نوجوان اهل لس آنجلس آمریکا که با همدستی دوستش اقدام به کشتن پدر خود کرده بود دستگیر و روز سه شنبه روانه بازداشتگاه پلیس شد. جسد سوزانده شدن پدر این دختر در تاریخ ۹ آوریل توسط پلیس پیدا شد. پلیس لس آنجلس این دختر ۱۶ ساله و «آرون گوئِرِرو» دوست ۱۸ ساله وی را به اتهام کشتن و از بین بردن جسد «دنیل هالست»، ۴۵ ساله دستگیر کرد.

پلیس در حالی جسد سوزانده شده مقتول را در خانه اش پیدا کرد که هر دو متهم پس از انجام قتل متواری شده بودند. بنا به گزارش ۸ News Now این دو با اتهام قتل روبه رو هستند. تحقیقات اولیه نشان می‌دهد که علت قتل مقتول جراحت شدید بوده است. ستوان رِی اسپنسر، جزئیات بیشتری در مورد این قتل را در گفتگوی با رسانه‌ها فاش کرد.

اسپنسر گفت که متهمان پس از انجام قتل اقدام به خرید مایع فندک کرده بودند. همچنین یک اره برقی و یک اره گرد برای تکه تکه کردن جسد مقتول قبل از سوزانده وی خریداری شده بود. اسپنسر اضافه کرد که ما می‌دانیم که مقتول اخیرا در اظهاراتی مخالف ارتباط دخترش با آرون شده بود.

بنا به گزارش KTNV و به نقل از منابع پلیس دختر نوجوان اقدام به سرقت پول و همچنین وسیله نقلیه پدرش کرده بود. پلیس در محل قتل لکه‌های خون را نیز پیدا کرده است. این دو نوجوان هیچ سابقه جنایی ندارند. پلیس بازجویی از دختر مقتول را آغاز کرده تا علت دقیق قتل مشخص شود.

گفتنی است؛ در لاس و وگاس ایالت نوادا یک نوجوان ۱۶ ساله یا بزرگتر به عنوان یک بزرگسال تحت محاکمه قرار می‌گیرد.