به گزارش پایگاه خبری نشان :

مرجان زن خطرناک تهرانی رییس باند مردان بود که نقشه های خلاف و سرقت را طراحی می کرد پلیس این باند را شناسایی کرده ولی هنوز مرجان به دام نیفتاده است.

هفت سارق حرفه‌ای پایتخت، پس از دزدی‌های سریالی‌شان دست به کلاهبرداری‌های عجیب زدند. تبهکارانی که به جز دزدی، کلاه‌گذاشتن سر مردم را نیز به پرونده مجرمانه خود اضافه کردند، اما نتوانستند از چشمان تیزبین مأموران پلیس پایتخت پنهان بمانند.

دست این سارقان و کلاهبرداران حرفه‌ای خیلی زود رو شد و آنها در تله کارآگاهان پایتخت گیر افتادند. این باند حرفه‌ای هرکدام پول‌های کلانی به جیب زدند.

این پرونده مربوط به زورگیرانی است که بعد از سرقت تلفن‌همراه با یک تماس از مردم کلاهبرداری می‌کردند. 3 سارق و کلاهبردار حرفه‌ای که با ادعای دروغ از مردم پشت خط پول به جیب می‌زدند.

مرجان سردسته خلافکاران تهران بود

این پرونده دوازدهم اسفند ‌سال گذشته پیش‌روی مأموران پلیس قرار گرفت. آن زمان پرونده‌ای با موضوع زورگیری و سرقت تلفن‌همراه از طریق کلانتری 115 رازی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی ارجاع شد.

شاکی که مردی 30ساله بود، در محدوده میدان راه‌آهن توسط 2 موتورسوار جوان مورد ضرب و جرح قرار گرفت. درنهایت نیز تلفن‌همراهش به همراه مبلغ 29میلیون تومان پول نقد از او سرقت شد.

در بررسی‌های پلیس مشخص شد که سارق تلفن‌همراه به دفعات مختلف با اشخاص متعدد تماس گرفته است. با شناسایی مخاطبان متهم، مشخص شد که این مرد طی تماس تلفنی با شهروندان مبالغی را از آنان درخواست کرده است. او مدعی شده که نزدیکان آنان تصادف کرده و نیاز به واریزی پول برای درمان دارد. شهروندان نیز به او اعتماد کرده و مبالغ درخواستی را واریز کردند.

در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی هویت متهم شناسایی و مشخص شد که او یکی از سارقان زورگیر است. با هماهنگی‌های قضائی، متهم در مخفیگاهش در محدوده میدان راه‌آهن دستگیر شد.

او پس از انتقال به پلیس آگاهی به زورگیری و کلاهبرداری از مالباختگان با همکاری 2نفر از همدستانش به نام «مرجان» و «سعید» اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: «متهم دیگر پرونده در عملیات دیگری دستگیر شد.

کارآگاهان تاکنون 4نفر از مالباختگان را شناسایی کرده‌اند. تحقیقات همچنان برای کشف سایر جرایم ارتکابی از سوی مجرمان و همچنین دستگیری «مرجان ادامه دارد.»