به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک زوج انگلیسی به اتهام قتل صاحبخانه ثروتمند خود در دادگاهی در این کشور مورد محاکمه قرار گرفتند. «لیندا ریکارد» ۶۲ ساله و همسرش «واین» ۶۶ ساله با ندادن آب و غذا به صاحبخانه خود تلاش کردند با قتل او تمام ۴.۸ میلیون دلار دارایی وی را تصاحب کنند. جسد «آنتونی سوتران» ۵۹ ساله در خانه‌اش در نزدیکی سوت نیواینگتون در مارس ۲۰۱۴ پیدا شده بود.

با وجود آنکه این مرد برای نگهداری و مراقبت کاملا به این زن متکی بود، اما این زن با کشتن وی تلاش کرد تا طمع خود را ارضاء کند. او و همسرش «وین ریکارد» هر دو اهل آکسفوردشر، قتل صاحبخانه خود را در دادگاه ردینگ کرون رد کردند.

بنا به گفته وکیل پرونده، از واریز نیمی از ثروت آقای سوتران به مبلغ ۱.۵ میلیون یورو به حساب لیندا ریکارد جلوگیری شده است. او گفت که لیندا با کمک همسرش آنتونی سوتران را گرسنه کشته اند تا بدین ترتیب حرص و طمع خود را راضی کرده و ثروتی بادآورده را تصاحب کنند.

1iATsV3OYbS1

خانم ریکارد و همسرش هر دو سهل انگاری خود در مرگ آقای سوتران را انکار کردند. بنا به گفته دادستان «الیور ساکسبی»، خانم ریکارد بیرحمانه از آقای سوتران و مادرش «جوی سوتران» که در سال ۲۰۱۲ درگذشت سوءاستفاده مالی می‌کرد. آقای ساکسبی گفت متهم جعل وصیت نامه و همچنین خرج ده‌ها هزار پوند از پول قربانی را پذیرفته است. در این وصیت نامه مزرعه سوتران به همراه یک سوم ثروت او به خانم ریکارد واگذار شده بود.

xVQxHsB8h7xQ

این در حالی بود که سه نفر از دوستان خانم ریکارد با وجود آگاهی از جعلی بودن این وصیت نامه اقدام به امضا کردن آن کرده بودند. متهم نفر ششم «جون آلسفورد» ۷۸ ساله است که با اتهام کلاهبرداری با امضای این وصیت نامه جعلی و تلاش برای تصویب آن روبه‌رو است. این مرد  نیز اتهام خود را پذیرفته است.

گفتنی است؛ دادگاه محاکمه این شش نفر ادامه دارد.