به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان/ در اتفاقی وحشتناک زنی که توسط یک خندگ مورد حمله قرار گرفت بینی، زبان، لب، دو دست و پایش را از دست داد. این زن پس از مورد حمله قرار گرفتن توسط این حیوان به بیماری sepsis (سپسیس یا گَندخونی) مبتلا شده بود.

«شانینلِئا ویسِر» ۳۷ ساله اهل منطقه «کوازولا ناتال» آفریقای جنوبی در سال ۲۰۱۷ مورد حمله این حیوان قرار گرفت و دو روز بعد دچار این بیماری شد. او گفت پس از این اتفاق احساس می‌کرد که دست و پاهایش در شعله‌های آتش قرار گرفته است. این مادر جوان پس از بستری شدن در بیمارستان به کما رفت و پزشکان مجبور به برداشتن بینی، زبان بالایی، لب و همچنین قطع کردن دو دست و پاهایش شدند.

چهار سال پس از آنچه تصور می‌شد که یک عفونت کشنده باشد این زن پس از انجام حدود ۷۰ عمل ترمیمی بهبود یافت. ویسِر پس از بازگشت به زندگی عادی حالا با بیان داستان خود به افراد ناامید امیدواری می‌دهد.

 

او در این ماه مستندی از سختی‌های زندگی اش منتشر و یک برنامه گفت‌وگوی الهام بخش با نام «شان شو» را ترتیب داد. ویسِر در اپیزود نخست با یک معتاد بهبود یافته با نام «کوستا کاراستاوراکیس»، که توانست به اعتیاد خود به تنباکو، الکل و مواد مخدر مانند کریستال فائق آید مصاحبه کرد. کوستا پس از ترک اعتیاد تبدیل به یک ورزشکار، سخنران انگیزشی و نویسنده موفق شده است.

rnoW3Qq0POKA

Hco3GfUDh3OL

ویسِر می‌گوید می‌خواهد در این پلتفرمی برای افراد فرصتی را ایجاد کند تا با اشتراک گذاری داستان‌های باورنکردنی زندگی خود، به دیگران انگیزه و امیدواری دهند.

tBQ5y85elBEW