به گزارش پایگاه خبری نشان :

همشهری‌آنلاین/این تمبر نادر در ۱۸۵۶ در مستعمره گویان بریتانیا (اکنون کشور گویان) به تعداد محدودی منتشر شد و فقط یک نمونه از آن باقی مانده است. این تمبر روی کاغذ قرمز نازک با جوهر سیاه چاپ شده است و در میانه آن نقش یک کشتی بادبانی به همراه شعار مستعمره به لاتین Damus Petimus Que Vicissim (ما می‌دهیم و انتظار برگرداندن داریم) دیده می‌شود. امضای مسئول پست هم روی تمبر دیده می‌شود.

DMoAIPvpfWVb

این عکس در فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

فضای مجازی تمام ساحت‌های حیات بشری را آن‌گونه تحت تأثیر قرار داده است که دنیای ما را در کمیت و کیفیت دچار تحولاتی عمیق ساخته است به نحوی که فضای مجازی به اندازه دنیای واقعی اهمیت پیدا کرده است.

امروزه دنیا در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و یکی از مهم‌تریـن پیشران های این پیچ، فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌عنوان یک فناوری تحول آفرین و پیدایش زیست بوم فضای مجازی است که با تأثیر فزاینده خود در حال شکل دادن به تمام عرصه‌های زندگی حقیقی است به نحوی که امروزه فاصله بین مجاز و حقیقت در این فضا به صفر رسیده است.

با این اوصاف انتشار اخبار و تصاویر مربوط به اتفاقات روز سرعت پیدا کرده و مهم نیست که در کجای این کره خاکی زندگی می کنیم، کافی است که عضو یکی از شبکه های مجازی باشیم تا در جریان موضوعات ترند آن روز قرار بگیریم. این عکس امروز در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام میان کاربران دست به دست می شد و مورد بسیاری از مردم قرار گرفت.