به گزارش پایگاه خبری نشان :

برترین‌ها: در شبکەهای اجتماعی هند ویدیویی اندوه بار منتشر شدە کە در آن سە نفر بر روی یک موتورسیکلت مشاهدە می‌شوند، از جملە پیرزنی کە بە دلیل ابتلا بە کرونای هندی جان خود را از دست دادە است.

گفتە می‌شود دو جوان موتورسوار پسر و داماد او هستند کە چون امکان تهیە آمبولانس را نداشتند، خود برای انتقال جسد عزیزشان بە خارج از شهر اقدام کردند.

این عکس در فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

فضای مجازی تمام ساحت‌های حیات بشری را آن‌گونه تحت تأثیر قرار داده است که دنیای ما را در کمیت و کیفیت دچار تحولاتی عمیق ساخته است به نحوی که فضای مجازی به اندازه دنیای واقعی اهمیت پیدا کرده است.

امروزه دنیا در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و یکی از مهم‌تریـن پیشران های این پیچ، فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌عنوان یک فناوری تحول آفرین و پیدایش زیست بوم فضای مجازی است که با تأثیر فزاینده خود در حال شکل دادن به تمام عرصه‌های زندگی حقیقی است به نحوی که امروزه فاصله بین مجاز و حقیقت در این فضا به صفر رسیده است.

با این اوصاف انتشار اخبار و تصاویر مربوط به اتفاقات روز سرعت پیدا کرده و مهم نیست که در کجای این کره خاکی زندگی می کنیم، کافی است که عضو یکی از شبکه های مجازی باشیم تا در جریان موضوعات ترند آن روز قرار بگیریم. این عکس امروز در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام میان کاربران دست به دست می شد و مورد بسیاری از مردم قرار گرفت.

حجم ویدیو: 2.22M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42