به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش میرر، وبلاگ نویس و یوتیوبر سرشناس روس " استانیسلاو رشتنیکوو"۳۰ ساله روز گذشته در دادگاهی در روسیه به جرم قتل آنلاین نامزدش به ۶ سال زندان محکوم شد.

گزارش رسانه های محلی روس نشان میدهد که قتل در جریان ضبط ویدئوی آنلاین و به درخواست طرفداران این کاربر صورت گرفته است. در طول ویدئو متهم نامزد خود را به باد کتک گرفته به حدی که او بر اثر جراحات وارده جان می سپارد.

1344001.png

1344000.jpg

این در حالی است که در بخش هایی از ویدئو بدن برهنه این زن جوان در دمای منفی صفر درجه در بیرون از خانه قرار داده می شود اما بعد از مرگ پزشکان تائید کردند که علت مرگ سردی هوا نبوده و قربانی بر اثر ضربات وارده به ناحیه سرش جان باخته است.

1343999.jpg

مادر قاتل که پسرش را فردی مهربان می داند به قاضی پرونده بیان کرد که آزار پسرش تاکنون به یک مورچه هم نرسیده و او برای جلب توجه مخاطبانش دست به چنین کاری زده است اما با وجود قتل بیرحامنه قربانی "والنتینا"۲۸ ساله پزشکان صحت و سلامت عقلی قاتل را نیز تائید کرده اند و این موضوع روشن می کند که قتل از عمد و با برنامه ریزی صورت گرفته است. این در حالی است که جوان قاتل در طول ویدئو نامزد خود را یک "بدبو" و" زنی خیابانی " توصیف کرده بود و  در ویدئو خشونت کلامی و جسمی زیادی نیز دیده می شود.