به گزارش پایگاه خبری نشان :

 باشگاه خبرنگاران جوان: دختر ۷ ساله‌ای که هنگام شنا در رودخانه‌ای در "پاپوآگینه‌نو" مورد حمله کروکودیل قرار گرفته بود جانش را از دست داد. این اتفاق روز دوشنبه و هنگامی رخ داد که قربانی به همراه خواهر بزرگتر و مادربزرگش به کنار رودخانه رفته بود. در حالی که این دختر و خواهرش برای شنا وارد رودخانه شده بودند، مادربزرگ آن‌ها سرگرم شستن ظروف بود.

اما ناگهان یک کروکودیل از زیر آب سر بیرون آورد و با حمله به قربانی او را به زیر آب کشید. «گِدینگیامو سام»، عموی این دختر تلاش کرد تا برادرزاده اش را نجات دهد، اما موفق به این کار نشد. در این حادثه خواهر قربانی که هویتش «آلکسیا گیوی» و ۹ ساله اعلام شده دچار جراحت شد.

سام، عموی قربانی که یک چوپان است در این باره گفت: «این اولین بار است که چنین اتفاقی در این منطقه رخ می‌دهد. ما بیشتر در این مناطق شاهد حمله کروکودیل‌ها به حیواناتی مانند سگ و مرغ بودیم، و چنین اتفاقی سابقه نداشت. همه اهالی محلی در شوک به سر می‌برند و با تشکیل چند تیم کار جستجو برای کشتن این کروکودیل را آغاز کرده اند.»

ساکنان محلی بقایای این کودک را یک روز پس از وقوع حادثه پیدا کردند و به خانواده اش تحویل دادند. بنا به گفته یک عضو بهداشت محلی تمام قسمت پایین تنه کودک توسط کروکودیل خورده شده بود.

 

AGOEISpU1VMY

mSQt9OJ8rJik

انتهای پیام/