به گزارش پایگاه خبری نشان :

این روز‌ها کشور هند به مرکز بحران کرونا در جهان تبدیل شده است. موج دوم شدید کرونا در این کشور بسیاری از شهروندان را گرفتار کرده و از طرفی کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی موجب افزایش تعداد تلفات شده است. اخبار و تصاویری که هند به جهان مخابره می‌شود از وضعیت اسفبار این کشور پس از شیوع موج دوم کرونا حکایت دارد.

اما در کنار تصاویر دردناک فوتی‌ها و سوزانده اجساد قربانیان، به تازگی تصویری از یک بیمار هندی مبتلا به کرونا منتشر شده که یکی از تصاویر امیدبخش در این کشور غرق در بحران کرونا به شمار می‌رود. در این تصویر که از بیمارستانی در ایالت «ادیشا» تهیه شده یک بیمار کرونایی را روی تخت بیمارستان در حال آماده شدن برای شرکت در آزمون «حسابداران خبره» نشان می‌دهد. در این تصویر در حالی که کتاب‌ها و ماشین حساب این مرد جوان روی تخت بیمارستان قرار دارد او سرگرم مطالعه دیده می‌شود.

این تصویر توسط یک قاضی محلی که برای سرکشی به این بیمارستان مراجعه کرده بود در توئیتر منتشر شد. آقای کولانژ ضمن به اشتراک گذاشتن این عکس در کپشنی توئیتر نوشت: «موفقیت اتفاقی نیست، به فداکاری و تلاش احتیاج دارد.» کولانژ در شرح این تصویر نوشت: «من برای بازدید از یک بیمارستان بیماران کووید رفته بودم که این مرد را روی تخت بیمارستان در حال مطالعه دیدم. فداکاری و تلاش شما موجب می‌شود تا درد خود را فراموش کنید. پس از به دست آوردن موفقیت دیگر چنین چیزی (درد) وجود خارجی ندارد.»

انتشار این تصویر با بازخورد مثبت کاربران توئیتر همراه بود و بسیاری اراده و انگیزه این مرد جوان را مورد تمجید قرار دادند.

 

انتهای پیام/