به گزارش پایگاه خبری نشان :

 ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه وحشتناک حمله یک کوسه به دختری ۶ ساله را به تصویر می‌کشد. در این حادثه که در سواحل هاوایی آمریکا رخ داد این کودک با خوش شانسی از مرگ گریخت. مکان دقیق وقوع این حادثه در ساحل «کالاما» واقع در کایلوا بوده است.

ویدئویی که توسط «شری گوویا»، مادر این کودک تهیه شده چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که «آنلا رِزِنتِس» در حال شنا در ساحل دریا است ناگهان از پشت سر مورد حمله کوسه قرار می‌گیرد. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که این کودک دچار ترس و وحشت شده دستان خود را در داخل آب تکان داده و تلاش می‌کند تا با خراج شدن از آب فرار کند.

گوویا مادر این کودک در این باره گفت: «من در حال فیلمبرداری از دخترم در ساحل بودم که ناگهان یک کوسه به او نزدیک و به او حمله ور شد. دخترم بلافاصله از آب بیرون پرید و توانست از دست کوسه فرار کند. من در ابتدا نمی‌دانستم این یک کوسه است، وقتی فیلم را با دقت نگاه کردم متوجه شدم موجودی که به دخترم حمله کرده در واقع یک کوسه بوده است. واقعا شوکه شدم.»

بنا به گفته کارشناسانی که فیلم را بازبینی کرده اند کوسه‌ای که به این دختر حمله ور شد یک کوسه باله سیاه بوده است که معمولا ماهی‌ها را در نقاط کم عمق ساحل دریا شنا می‌کند. بنا به گفته این کارشناسان این کودک بسیار خوش شانس بود که توانست از دست این کوسه بگریزد.

حجم ویدیو: 814.31K | مدت زمان ویدیو: 00:00:12